نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی وظیفه مردان در رابطه جنسی
رابطه جنسی ، دانستنی های زناشویی
تکرار رفتار و عادات نادرست در رابطه جنسی به مرور موجب سردی رابطه می شود. نقش مردان در حفظ کیفیت و افزایش میل همسرشان در رابطه زناشویی فراتر از آن است که انجام می دهند.
بازدید : 17,788 نفر

رابطه جنسی و انتظارات زنان از مردان در رابطه زناشویی

دانستن نکاتی هرچند ساده اما موثر در برقراری رابطه جنسی می تواند عاملی برای افزایش کیفیت و لذت در این رابطه باشد .مردان در رفتار با همسر خود باید مسائلی را رعایت کنند. رعایت این مسائل بسیار ضروری است. یکی از مهم ترین اشتباهات مردان این است که نوزاش را فقط در رختخواب شروع می کنند. اما باید بدانید که رفتار های شما در بیرون اتاق خواب و داخل اتاق خواب باید به یک گونه باشد.

 نقش مردان در افزایش لذت رابطه جنسی

فرض کنید می خواهید آتشی روشن کنید؛هرگز نمی توانید که چند قطعه هیزم درشت را در شومینه بیاندازید؛ یک کبریت روشن کنید و انتظار داشته باشید که هیزم ها آتش بگیرند و زمان طولانی نیز بسوزند.بلکه در عوض چند روزنامه بر می دارید؛ آنها را پاره می کنید و خوب روی هم لابه لای چوبها می گذارید و سپس با ملایمت اجازه می دهید که خوب آتش بگیرند.
رابطه جنسی

انتظارات زنان از مردان در رابطه جنسی

 
آمادگی ارتباط جنسی
بدن زن ها هم درست به همین گونه است؛ هر ناز و نوازش کوچک و هر "دوستت دارم” گفتنی که در بیرون از اتاق خواب گفته می شود؛ آتش درون زن ها را به تدریج گرم و گرمتر میکند تا نهایتا از عشق و شهوت نسبت به شما در خود خواهند سوخت.
 
درست به طرز مشابهی که یک قطعه هیزم درشت را تنها با یک چوب کبریت کوچک روشن نخواهید کرد؛ هرگز نیز انتظار نداشته باشید که به پنجشنبه شب هنگامی که به یکباره در خود نیاز جنسی احساس میکنید؛ در حالیکه تمام هفته حتی یکبار هم ما را لمس نکرده اید و کوچکترین عشقی به ما نورزیده اید؛ آمادگی ارتباط جنسی با شما را در خود احساس کنیم.

رابطه جنسی ، چطور مردان رابطه جنسی را بهتر می کنند؟

وظیفه مردان در رابطه جنسی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 168
برگرفته از دکتر سلام /ن
این مطلب مفید بود ؟ 144 24
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .