نمناک اخبارسیاست پیشنهاد شرم آور ولیعهد عربستان به کیم کارداشیان لو رفت
ولیعهد عربستان ، درخواست محمد بن سلمان از کیم کارداشیان
تازه ترین رسوایی محمد بن سلمان ولیعهد عربستان مربوط به پیشنهاد شرم آوری است که به کیم کارداشیان همسر خواننده هالیوودی داده است.
تاریخ انتشار : 6 تیر 1396

رسوایی ولیعهد عربستان بعد از فاش شدن پیشنهادش به کیم کارداشیان

بالطبع سخن گفتن از رسوایی های اخلاقی محمد بن سلمان از حوصله این مقال خارج است، به همین دلیل به مهم ترین آنها اشاره می کنیم، «غانم الدوسری»، معارض مشهور عربستانی در یکی از افشاگری های خود می نویسد که طی سفر محمد بن سلمان به جزایر مالدیو در سال 2015 میلادی وی برای یک شب خوشگذرانی خود 8 میلیون دلار هزینه کرده است و طی آن از شماری از خواننده های معروف غربی از جمله «شکیرا» دعوت نمود، این در حالی است که رسوایی اخلاقی وی با «کیم کارداشیان»، همسر Kanye West ستاره آمریکایی هالیوود در سال 2014 و اینکه به خاطر یک شب بودن با وی پیشنهاد یک میلیون دلار را داده بود، بر کسی پوشیده نیست.
 
 ولیعهد عربستان و کیم کارداشیان

درخواست شرم آور ولیعهد عربستان از ستاره زن هالیوودی کیم کارداشیان

  
البته ناگفته نماند، پس از رسیدن بن سلمان به وزارت دفاع و جانشین ولی عهدی این مبلغ به 10 میلیون دلار افزایش یافت، اما گویا این ستاره هالیوود به 10 میلیون دلار نیز رضایت نداده بود، لذا بن سلمان مبلغ را تا 20 میلیون دلار افزایش داده بود.

پیشنهاد شرم آور ولیعهد عربستان به کیم کارداشیان لو رفت

پیشنهاد شرم آور ولیعهد عربستان به کیم کارداشیان لو رفت
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 93
برگرفته از روز پلاس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 63 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف