وکیل
گروه وکلای تهران علاوه بر تمامی موضوعات مختلف حقوقی در زمینه وکالت ملکی نیز به صورت تخصصی کار می کند و از وکلای مجرب و متخصص ملکی بهره می جوید.

یک وکیل چه کارهایی انجام می دهد

امروزه دعاوی ملکی جزء دعاوی بسیار رایج در دادگاه ها، شناخته شده و با توجه به تغییر و تحول ارزش ملک اختلافات بسیار زیادی را شاهد هستیم همچنین خرید و فروش در سرمایه گذاری در این حوزه می تواند مشکلات حقوقی بحث بر انگیز را ایجاد کند و حجم بالای تبادلات مالی هم بی تاثیر در تعداد زیاد پرونده های ملکی نیست.

گروه وکلای تهران علاوه بر تمامی موضوعات مختلف حقوقی در زمینه وکالت ملکی نیز به صورت تخصصی کار می کند و از وکلای مجرب و متخصص ملکی بهره می جوید.

اصولا پرونده های ملکی پرونده های تخصصی با ظرافت کاری بالا هستند و توصیه می شود حتما در این زمینه از وکلای با تجربه بهره مند شوید تا درصد موفقیت پرونده خود را بالا ببرید و بهره گیری از وکیل مجرب در این زمینه می تواند مدافع حقوقی شما در محاکم دادگستری باشد.

در دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی وکلای ما با طرح دادخواست و دفاع از حقوق شما در دادگستری موجبات تنظیم سند ملک شما را در اسرع وقت فراهم می آوردند.

در دعاوی انحصار وراثت و الزام به ایفای تعهد ، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و تقسیم و افراز املاک مشاع تقسیم ماترک و دیگر موارد مرتبط به دعاوی وکلای ما در اسرع وقت اقدامات لازم حقوقی را برای مراجعه کنندگان انجام می دهند و مانع از این می شوند که درگیر رفت و آمد در محاکم دادگستری شوید و شما را به حق خود می رساند.

وکیل

همچنین در دعاوی خلع ید در صورتی که کسی ملک شما را تصرف کرده باشد وکلای ما با طرح دعوی خلع ید و تصرف عدوانی اقدامات لازم جهت رفع تصرف را انجام می دهند و ملک شما را به شما باز می گردانند.
همچنین اخذ پایان کار یکی دیگر از گزینه های حقوقی است که در حیطه اختیارات وکیل ملکی است که الزاما بعد از پایان ساخت یک ملک اقدامات حقوقی و مراجعه به شهرداری و بررسی های کارشناس و تایید آن اقداماتی است که وکلای متخصص ما در زمینه ملکی برای مراجعه کننده انجام می هد.

موارد ملکی شامل موارد کیفری هم می شود مثل :سند جعلی و کلاهبرداری 

چرا که شخص مورد کلاهبرداری واقع گردیده می بایست مدارک محکمه پسند به دادگاه ارائه کنند که در این زمینه یک وکیل متخصص ملکی می تواند به فرد مورد کلاهبرداری شده در جمع آوری مدارک مرتبط کمک کند. و فرد را به حق تضییع شده خود برساند.
موارد ذکر شده فقط نمونه های کوچکی از موضوعات ملکی است که فقط به عنوان نمونه بیان شده.
 
و هر مورد قوانین مربوط به خود را دارند که با ظریف کاری هایی که وکلا با تجربه به دست آورده اند می توانند پیچیدگی پرونده را کنترل کند و احتمال موفقیت را در رسیدن به هدف مطلوب تقویت کند.
در صورت نیاز به وکیل ملکی می توانید به شماره 77221941 به آدرس vakilmelki.ir مراجعه کنید تا وکلای ما به شما عزیزان به صورت رایگان مشاوره دهند و در صورت نیاز به مشاوره حضوری می توانید با مدارک خود به دفتر گروه وکلای تهران مراجعه کنید.

وکیل چه کارهایی انجام می دهد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی