ویدیو اسلوموشن پرتاب کِش
اخیرا مهندسان دانشگاه بوستون، برای کسب اطلاعات بیشتر در قالب یک تحقیق از نتایج جالبی پرده برداری نمودند.

ویدیو لحظه جالب اسلوموشن پرتاب کِش 

یکی از بازی هایی که تمام ما ممکن است در زمان کودکی خود انجام داده باشیم، بازی با کش و پرتاب کردن آن به سمت های گوناگون بود که درد ناشی از بازی با آن، برایمان تازگی نداشت و جذابیت خاصی داشت و خواستار این بودیم تا دائما این بازی را دوستان خود ادامه دهیم. از این رو با وجود اسیب های جدی ای که ممکن بود به ما وارد شود، باز هم در سدد آن بودیم تا به آن ادامه دهیم و لحظات مفرحی را داشته باشیم.

اما اخیرا یک تیم از دانشگاه بوستون برای کسب اطلاعات بیشتر و تحقیقی کامل در این موضوع، ویدیویی را در منتشر کردند که نتایج آن در ابعاد مختلف، متفاوت بود و توانست به شدت در صفحات مجازی منتشر و پخش شود و با نظرات مختلف روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مهندسان مکانیک دانشگاه بوستون اخیرا در طی تحقیقی حالب و خاص، تصمیم گرفتند تا نحوه پرتاب کردن کش را آنالیز کنند که در این آزمایش آنها از انگشت شست دست و یک سیلندر استفاده نمودند.

ویدیو اسلوموشن پرتاب کش

در پرتاب کش توسط انگشت شست دست، کش ابتدا جمع می شود و جابجایی این فرایند کمی کوتاه بود و زمانیکه پرتاب می شد، به میزان متوسط پهن می شد که در ویدیو می توانید بصورت دیداری این ویژگی را لمس کنید.

همچنین در پرتاب کش توسط سیلندر سفید رنگ، کش نسبت به مرحله قبل، بسیار دیرتر جمع می شد و نسبت به مرحله بالا، پهن ترو عریض تر می شد که نتیجه آن بسیار جالب و سرگرم کننده بود.

ویدیو لحظه جالب اسلوموشن پرتاب کِش ؛

 

لحظه جالب اسلوموشن پرتاب کِش + فیلم

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی