دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث ویراژ دادن باعث قتل یک پسر نوجوان شد!
ویراژ دادن ، قتل یک نفر بخاطر ویراژ دادن
سبقت گرفتن و ویراژ دادن پسر نوجوان هندی از یک خودرو در هند باعث درگیری بین دو راننده شد که در نهایت باعث کشته شدن پسر نوجوان شد.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1395
بازدید : 1,413 نفر

ویراژ دادن باعث قتل یک پسر نوجوان شد!

پدر و پسری در هند در حال ماشین سواری بودند که چند خودرو از وی سبقت گرفتند. گفته می شود رانندگان خودرو ها سعی می کردند از خودرو این پدر و پسر جلو بزنند و در کنار خودرو آن ها ویراژ می دادند.

به گزارش ایندیا نیوز، این حادثه در هند رویداده است که پس از آن این خودروهای مزاحم، خودروی پدر و پسر را مجبور به ایستادن می کنند و بعد پسرک را از ماشین بیرون کشیده و با خشونت تمام او را کتک می زنند.

در این حین پسرک دستش را داخل خودرو کرده و اسلحه ای که مجوز حمل آن را داشته بیرون می آورد و به یکی از آن افراد که نوجوان بوده شلیک کرده و باعث مرگ می شود.

ویراژ دادن

پس از این حادثه پسرک و پدرش دستگیر می شوند اما پدر قاتل ادعا می کند رانندگان مزاحم مست بودند و پسرش برای دفاع از خود شلیک کرده است. پلیس اعلام کرد که برای مشخص شدن واقعیت ماجرا تمام سعی خود را خواهد کرد.

ویراژ دادن باعث قتل یک پسر نوجوان شد!

برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف