نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون راز جالب ویشکا آسایش در خندوانه!
ویشکا آسایش ، ویشکا آسایش+عکس
ویشکا آسایش بازیگر نقش خانم دارابی در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع میهمان سری جدید از برنامه خندوانه بود و پرده از یک خصوصیت اخلاقی اش برداشت.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1394
ویشکا آسایش بازیگر فیلم ورود آقایان ممنوع در سری دوم از برنامه خندوانه مهمان این برنامه بود. راحت بودن آسایش باعث شد یکی از جذاب ترین گفتگوهای فصل دو خندوانه رقم بخورد.
 
ویشکا آسایش و رامبد جوان
 
در بخشی از این گپ و گفت آسایش پرده از یکی از خصوصیات اخلاقی اش یعنی خجالتی بودن برداشت و گفت:در جایی که کسی را نمی شناسد راحت نیست و طول می کشد تا یخش آب شود. بعد هم نقبی به خاطره ای از روز اول دورخوانی فیلم «ورود آقایان ممنوع» زد و گفت جلسه اول اصلا راحت نبوده و خجالت می کشیده.
حتما می دانید که کارگردان فیلم خود «جوان» است و آسایش برای بازی در نقش خانم دارابی موفق شد سیمرغ بلورین دریافت کند. جوان هم اعتراف کرد اصلا متوجه خجالت او نشده.

در این برنامه همسر ویشکا آسایش نیز حضور داشت و در قسمت هایی از برنامه در گفت و گوی رامبد جوان با ویشکا آسایش شرکت میکرد. ویشکا آسایش در این برنامه درباره اولین صعودش به قله دماوند و اشک شوقی که به هنگام رسیدن به قله ریخت سخن گفت و اینکه قصد دارد برای بار دوم نیز به فتح قله دماوند اقدام کند.

راز جالب ویشکا آسایش در خندوانه!

راز جالب ویشکا آسایش در خندوانه!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 80
برگرفته از روزنامه هفت صبح - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 60 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف