نمناک ورزشفوتبال رد شدن ادعای وینفرد شفر توسط صالح نیا
وینفرد شفر ، مربی بدنسازی استقلال
در روزهای اخیر که وینفرد شفر گفته بود ضعف بدنی بازیکنانم به دلیل بدنسازی های پیش از فصل است مربی بدنساز پیشین استقلال به شدت این موضوع را رد کرد.
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396

ادعای شفر بعد از بازی مقابل العین امارات

ولی الله صالح نیا با اشاره به ادعای وینفرد شفر مبنی بر نسبت دادن مشکلات استقلال در بازی مقابل العین به بدنسازی پیش از فصل اظهار داشت:بعنوان کسی که 40 سال تجربه در کار بدنسازی دارم و با استقلال و پرسپولیس بعنوان مربی بدنساز 11 قهرمانی، با استقلال یک قهرمانی، یک نایب قهرمانی و یک سومی در جام باشگاه های آسیا دارم شدیدا ادعای شفر را رد می کنم و با جرات می گویم بدنسازی پیش از فصل کوچکترین ارتباطی با مشکلات بدنی فعلی تیم ندارد.

مربی پیشین بدنسازی استقلال گفت:آقای شفر یک بدنساز خارجی برای تیم آورد که این آقا خودش به دو بدنساز نیاز دارد که بدنش را تراش دهد.!آنها از هفته هشتم تیم را تحویل گرفتند والان هفته بیست و پنجم هم گذشته. آقایان لازم نبود به علم بدنسازی تسلط داشته باشند تا بتوانند از هفته هشتم تا الان بدن بازیکنان را بسازند. من خودم بارها همین استقلال را از وسط فصل تحویل گرفتم و توانستم بدنسازی خوبی انجام بدهم و تیم هم با همان بدنسازی قهرمان شد.
 
 استقلال

صحبت های مربی بدنسازی پیشین استقلال در مورد ادعای وینفرد شفر

صالح نیا در ادامه بیان داشت:سئوال من از شفر این است آیا روزی که پرسپولیس را بردید تیم تان مشکل بدنی نداشت؟ آیا روزی که الهلال را بردید بدنسازی نیم فصل مشکل نداشت؟ آیا روزی که با العین در امارات 2-2 مساوی کردید و همه برای شما «به به و چه چه» کردند تیمتان مشکل بدنسازی در نیم فصل نداشت؟ آیا سه روزه تیمتان در بدنسازی نیم فصل مشکل پیدا کرد؟
مربی سابق بدنسازی استقلال، پرسپولیس و تیم ملی تصریح کرد:مشکل استقلال در مقابل العین مشکل روحی بود که نتوانستند با فضای حاکم بر ورزشگاه منطبق شوند. مشکل تیم در این بازی بالا رفتن سطح توقع از تیم بود که قبل از بازی این فضا را ایجاد کرده بودند که سه، چهار گل باید به العین بزنند. مشکل تیم بدنسازی پیش فصل نبود. شفر کاملا فرافکنی کرد و خواست فشار را از روی خودش بردارد.

صحبت های صالح نیا در رابطه با وینفرد شفر سرمربی استقلال

وی اضافه کرد:البته در توانایی های شفر شک نیست، اما این عادت اخلاقی خوبی نیست روزی که برنده شد نتیجه را به نام خودش ثبت کند و روزی که نتیجه نگیرد پای علیرضا منصوریان و مربیان قبلی را وسط بکشد. در آلمان نمی دانم اما ما در ایران نام این کار را سیاه نمایی می گذاریم برای شانه خالی کردن از بار مسئولیت.

رد شدن ادعای وینفرد شفر توسط صالح نیا

رد شدن ادعای وینفرد شفر توسط صالح نیا
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف