نمناک اخبارورزشی گرد و خاک وینفرد شفر در تمرینات استقلال + عکس
وینفرد شفر ، وینفرد شفر استقلال
وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال در اولین تمرین خود گرد و خاک به پا کرد و کارش را با فریاد زدن بر سر بازیکنانی آغاز کرد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1396

وینفرد شفر در تمرینات استقلال گرد و خاک کرد

داد و فریادهای شفر در نخستین جلسه تمرینی جدی اش بر سر بازیکنان را باید نخستین گام او در راستای به دست گرفتن کنترل تیمش به حساب آورد. او تا روزی که با کت و شلوار بر سر تمرین حضور داشت، نه تصمیم گرفت و نه حرفی زد که در حوزه مربیگری باشد.

با این همه وقتی با گرمکن وارد زمین تمرین استقلال شد، به بازیکنان نشان داد که قصه دیگر به شیرینی روزهای قبل نیست. شفر در تمرینات، گردگیری را با فریاد زدن بر سر بازیکنانی آغاز کرد که در پاس دادن کیفیت و دقت لازم را از خود به نمایش نگذاشتند و فریادهای بلندش را نگه داشت برای آنها که توپ را لو می دادند اما به عقب برنمی گشتند.

وینفرد شفر

فریادهای شفر بر سر بازیکنان استقلال

تاکیدهای او مبنی بر پرهیز از نگه داشتن توپ و ارسال آن با پاس به بازیکنان دیگر در حداقل وقت، نشان می دهد که مرد آلمانی از تیمش چه می خواهد. تیمی که سریع تر و دقیق تر پاس بدهد، سریع تر از حالت حمله به حالت دفاع منتقل شود و از همه مهم تر اینکه به وقت در اختیار داشتن مالکیت توپ، به جای اینکه خودش بدود، توپ را بدواند.

گرد و خاک وینفرد شفر در تمرینات استقلال + عکس

گرد و خاک وینفرد شفر در تمرینات استقلال + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از آخرین خبر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف