نمناک اخبارورزشی جزئیات قرارداد وینفرد شفر با استقلال + تصاویر
وینفرد شفر ، قرارداد وینفرد شفر با استقلال
در لحظه امضای قرارداد وینفرد شفر با استقلال تصاویری از قرارداد ثبت شده است که مفاد قرارداد از عکس ها بدست آمد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396

بندهای قرارداد وینفرد شفر سرمربی استقلال

استقلال تهران از همان روزهای استعفای منصوریان به دنبال نامهای بزرگ برای جایگزینی منصوریان بود و مدیران این باشگاه سعی کردند با نام فاتح تریم هواداران استقلال را دلخوش کنند. فاتح تریم نام بزرگی بود که قطعا حضور او در استقلال می توانست در اولین جلسه تمرین، چند هزار هوادار را به محل تمرین آبی پوشان بکشاند. اما مبلغ درخواستی تریم آنقدر سنگین بود که باشگاه استقلال از همان ابتدا نام مربی ترکیه ای را از فهرست گزینه هایش خارج کرد. اینکه چرا نام تریم تا آخرین روزهای قطعی شدن مربی استقلال همچنان در محافل فوتبال به عنوان مربی احتمالی آبی ها مطرح بود موضوعی است که برخی معتقدند بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته است!

در نهایت از میان تمام گزینه های نامداری که برای هدایت استقلال مطرح شد وینفرد شفر با قراردادی نسبتا متوسط و با مبلغی نزدیک به مربیان ایرانی با استقلال قرارداد بست. آنطور که اعضای هیات مدیره گفته اند حدود 280 هزار دلار تا پایان فصل قرارداد شفر با استقلال است. اما بندهای قرارداد شفر هم مهم است. خیلی ها می خواهند بدانند که شفر با چه مفادی با استقلال قرارداد بسته است.

تصاویری که سایت نود از قرارداد شفر در اختیار دارد، در کسری از ثانیه ثبت شده است. این عکسها به جلسه معارفه شفر مربوط می شود. جلسه ای که در آن قرارداد مربی آلمانی با باشگاه استقلال در مقابل اصحاب رسانه به امضاء رسید اما شفر که تمایل نداشت کسی مبلغ قرارداد او را نبیند، روی قرارداد را پوشاند تا خبرنگاران و عکاسان نتوانند قرارداد را ببینند. او حتی عصبانی هم بود که چرا در این لحظه تعداد زیادی خبرنگار و عکاس در محل باشگاه حضور دارد. در هر حال در آن ثانیه ها تصاویری از قرارداد شفر ثبت شد که در اختیار ما قرار گرفت و مفاد قرارداد از عکس بدست آمد. البته در لحظه امضای قرارداد با استقلال هم تصاویری به ثبت رسیده است.

مفاد قرار داد بر اساس تصویری که در اختیار بود به این شرح است:

بند اول/ طرفین قرارداد

1،1 این قرارداد بین باشگاه فوتبال استقلال تهران (با نمایندگی آقای سیدرضا افتخاری مدیر باشگاه) به عنوان طرف اول و آقای وینفرد آنتون شفر با پاسپورت آلمانی به عنوان سرمربی به عنوان طرف دوم منعقد شده است.

1،2 این قرارداد مکمل قراردادی است که بین طرفین در فرم های استاندارد فدراسیون فوتبال و بعد از آن سازمان لیگ ثبت شده است.

وینفرد شفر

بندهای قرارداد شفر با استقلال

بند دوم/ موضوع قرارداد

2،1 باشگاهی که در بالاترین سطح رقابت ها در فوتبال ایران با عنوان "لیگ برتر " فعالیت می کند در اختیار آقای وینفرد آنتون شفر در فصل فوتبالی 18-2017 خواهد بود.باشگاه استقلال برای استخدام ابن سرمربی برای هدایت تیم فوتبال استقلال در همه تورنمنت ها بین تاریخ 1 اکتبر 2017 تا 1 ژوئن 2018 قرار داده است.

وینفرد شفر

بندهای قرارداد شفر با استقلال

بند سوم/ مدت قرارداد

3،1 این قرارداد برای یک فصل فوتبالی از 1 اکتبر 2017 اعتبار خواهد داشت و در پایان فصل فوتبالی 18-2017 یعنی 1 ژوئن 2018 اعتبار خواهد داشت.

3،2 باشگاه استقلال باید قهرمان جام حذفی یا لیگ برتر شود. در صورتی که تیم به قهرمانی لیگ نرسد باید حداقل قهرمان جام حذفی شود. رتبه استقلال در لیگ برتر نباید پائین تر از رده سوم باشد. در صورتی که دستاوردهای تحت توافق در این قرارداد به تحقق بینجامد، قرارداد برای یک فصل دیگر تمدید می شود. افزایش دستمزد در قرارداد بعدی می تواند تا 600 هزار دلار باشد.

وینفرد شفر

بندهای قرارداد شفر با استقلال

وینفرد شفر 

بندهای قرارداد شفر با استقلال

جزئیات قرارداد وینفرد شفر با استقلال + تصاویر

جزئیات قرارداد وینفرد شفر با استقلال + تصاویر
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از نود/ی
این مطلب مفید بود ؟
3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف