نمناک اخبارورزشی تصمیم وینفرد شفر برای ترکیب استقلال مقابل فولاد
وینفرد شفر ، بازی استقلال و فولاد خوزستان
استقلال تهران برای اولین بار با مربیگری وینفرد شفر به مصاف فولاد خوزستان می رود اما باید دید شفر چه تصمیمی برای ترکیب استقلال می گیرد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1396

وینفرد شفر چه تصمیمی خواهد گرفت؟

آبی پوشان تهران روز جمعه برای اولین بار با هدایت وینفرد شفر آلمانی به میدان می روند و این بازی برابر فولاد خواهد بود. مهم ترین سئوال پیش روی استقلالی ها برای این بازی استفاده از یکی از دو دروازه بان این تیم در ترکیب ثابت است.

آخرین باری که رحمتی برای آبی پوشان به بازی کرد در ورزشگاه آزادی و بازی مقابل پدیده بود. آبی ها در آن بازی شکست سنگینی را متحمل شدند. رحمتی بعد از آن در جم روی نیمکت نشست و استقلال با سید حسین حسینی در آن بازی هم تن به شکست دو بر صفر داد تا بعد از آن رحمتی متهم به خندیدن روی نیمکت بعد از گل خوردن تیمش شد و با همین بهانه از حضور در تمرینات این تیم هم منع گردید.
 
سنگربان آبی ها بعد از حضور شفر در این تیم به تمرینات تیمش بازگشت و با انگیزه به تمرین پرداخت. اما هنوز مشخص نیست انتخاب شفر از بین دو دروازه بان تیمش برای این بازی کدام یک است. از یک سو حسینی در بازی های اخیر استقلال عملکرد خوبی از خود نشان داده و قاطبه هواداران استقلال هم خواهان حضور وی در چارچوب دروازه تیم شان هستند.
 
از یک سو به جز این هفته، تنها یک هفته تا دربی باقی مانده و حسینی هم دو اخطاره است. گرفتن اخطار در دیدار مقابل فولاد در صورت حضور درون دروازه این بازیکن را از حضور در دربی محروم می کند. آخرین تصمیم شفر برای انتخاب یازده بازیکن اصلی اش سخت ترین تصمیم او می باشد. شفر تصمیم نهایی اش برای انتخاب دروازه بان اصلی را روز بازی نهایی خواهد کرد.
 
وینفرد شفر

بازی استقلال با هدایت شفر مقابل فولاد خوزستان

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان

فولاد خوزستان اولین رقیب شفر در دوران جدید مربی گری او هستند. وینفرد شفر در دهمین روز حضور در تهران به تجربه اول خود در فوتبال ایران رسید. سرمربی آلمانی استقلال باید در اولین دیدار برابر تیم آماده و یکدست پورموسوی قرار بگیرد و کار سختی برابر قرمزهای جنوب برای اولین تجربه خواهد داشت.

سرمربی استقلال هر چند هنوز شناخت کامل از تیم خود ندارد اما حضور مک درموت و برگزاری هشت جلسه تمرینی به او برای انتخاب یازده بازیکن اصلی کمک می کنند. مهدی رحمتی به تمرینات استقلال بازگشته و کاملا آماده و بی مشکل کنار دیگر بازیکنان تمرین می کند اما حسینی احتمالا گزینه اول شفر برای حضور در ترکیب است.

با توجه به احتمال عدم حضور ملی پوشان خسرو حیدری در سمت راست دفاع، زکی پور در سمت چپ و زوج حسینی و پادوانی در مرکز دفاع این تیم به میدان می روند. فرشید باقری و امید نورافکن دو هافبک دفاعی آبی ها در این دیدار هستند و فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و سرور چپاروف یک خط جلوتر از این دو هافبک دفاعی در ترکیب قرار می گیرند.

سجاد شهباززاده در بازگشت از مصدومیت، تنها مهاجم استقلال در این دیدار است. با توجه به نا آمادگی قربانی بعد از جراحی دست این بازیکن توانایی حضور 90 دقیقه ای ندارد و شهباززاده تنها گزینه ی شفر برای خط حمله است.

تصمیم وینفرد شفر برای ترکیب استقلال مقابل فولاد

تصمیم وینفرد شفر برای ترکیب استقلال مقابل فولاد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف