نمناک ورزشفوتبال دستیاران وینفرد شفر سوژه رسانه ها شدند
وینفرد شفر ، دستیاران وینفرد شفر
وینفرد شفر سرمربی استقلال تهران از دوست و آشنایان خود برای دستیاری در این تیم استفاده کرده است که یکی از دستیارانش پسرش می باشد.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396

سوغاتی های جالب وینفرد شفر برای استقلال

سرمربی استقلال فعلادو دستیار خارجی با خود آورده که هر دو سوژه رسانه ها شده اند. وینفرد شفر پس از پذیرفتن هدایت استقلال از مسوولان این باشگاه درخواست کرد که پسرش را به عنوان آنالیزور در این باشگاه به خدمت بگیرند. در تحقیقات از پسر شفر مشخص شد که او خیلی کارنامه فوتبالی ندارد و صفحه شخصی او هم بیشتر از علاقه اش به حیوانات و محیط زیست خبر می دهد!

با وجود اینکه پسر شفر کارش را آغاز کرده اما هنوز قراردادش ثبت نشده است. اینکه چرا قرارداد پسر شفر ثبت نمی شود، شاید به دلیل انتقاداتی است که علیه باشگاه برای حضور پسر شفر می شود. این روزها از انتخاب های شفر به شدت انتقاد می شود؛ حضور پسر شفر به عنوان آنالیزور استقلال و همچنین آمدن مربی اهل چک که به دلیل اضافه وزنش فعلا سوژه رسانه ها است. شاید به دلیل انتقادهای زیادی که این روزها به این انتخاب ها می شود باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد پسر شفر تعلل دارد.

 وینفرد شفر

دوست و اشنا شفر در استقلال

این در حالی است که سرمربی آلمانی استقلال قبل از سفرش به کیش طی جلسه ای از افتخاری خواسته بود هرچه زودتر قرارداد پسرش با استقلال را به ثبت برساند. باید دید طی روزهای آینده و با بازگشت استقلالی ها از کیش قرارداد آنالیزور استقلال شکل رسمی پیدا می کند؟ در حال حاضر بیژن طاهری تنها مربی ایرانی است که در کنار شفر تمرین بازیکنان را زیر نظر دارد.

دستیاران وینفرد شفر سوژه رسانه ها شدند

دستیاران وینفرد شفر سوژه رسانه ها شدند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایلنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف