نمناک اخبارورزشی مقایسه 7 بازی استقلال با وینفرد شفر و علیرضا منصوریان
وینفرد شفر ، وینفرد شفر استقلال
وینفرد شفر سرمربی استقلال در هفت بازی نسبت به علیرضا منصوریان عملکرد بهتری داشته است که جزئیات آن را در این مطلب می خوانید.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

مقایسه هفت بازی وینفرد شفر با منصوریان

تیم شفر در تعداد بازی برابر با منصوریان، آمار خیلی بهتری در لیگ ثبت کرده است. استقلال فصل جدید را با منصوریان استارت زد، با میک درموت ادامه داد و حالا هم با شفر به پایان نیم فصل رسیدند. با توجه به یک مسابقه ای که مک درموت سرمربی استقلال بود، حالا شفر در این فصل دقیقا به اندازه منصوریان در لیگ روی نیمکت استقلال نشسته است.

هر دو مربی برای هفت بازی در لیگ این فصل سرمربی استقلال بودند که چهار بازی میزبان بودند و سه مسابقه هم مهمان. اتفاقی که مقایسه آماری خوبی می دهد. فقط از شانس بد منصوریان، او ابتدای فصل و زمانی که تیم شکل نگرفته بود روی نیمکت نشست.

هر چند که تا پایان حضورش، خیلی تفاوت چشم گیری با استارت اولیه اش نداشت. ولی شفر در همین تعداد بازی کم، استقلال را متحول کرد. تیم شفر در همه آیتم ها چند برابر نسبت به تیم منصوریان پیشرفت کرد.

 

 

گل خورده – 7 برابر پیشرفت

استقلال در دوره منصوریان به طور میانگین در هر بازی یک گل می خورد. این تیم از نفت آبادان، سایپا، پدیده (2گل)، پارس جنوبی جم(2گل) و ذوب آهن گل خورد. در حالی که تیم شفر تا به حال فقط یک گل خورده است. گلی که علی علیپور در دربی85 از نقطه پنالتی زد.

وینفرد شفر

عملکرد خوب شفر نسبت به منصوریان

کلین شیت – 3 برابر پیشرفت

در این فصل استقلال مجموعا 8 کلین شیت داشت. که شش تا از این ها سهم وینفرد شفر است. منصوریان در پنج بازی گل خورده بود و فقط استقلال خوزستان و تراکتوسازی نتوانسته بودند به استقلال منصوریان گل بزنند. ولی در هفت مسابقه شفر، پرسپولیس تنها تیمی بود که به استقلال گل زد. فولاد، نفت تهران، سیاه جامگان، گسترش فولاد، پیکان و سپاهان در گلزنی به تیم شفر ناکام بودند.

برد – 3 برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان فقط تراکتورسازی را برده بود. یک برد در هفت هفته. ولی شفر تا همین جا سه بازی را برد. نفت تهران، گسترش فولاد و سپاهان تیم هایی بودند که در این فصل از استقلالِ شفر شکست خوردند.

باخت – 4 برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان چهار برابرِ شفر می باخت. استقلال چهار مسابقه از هفت بازی اول اش را باخت. ولی در دوران شفر فقط از پرسپولیس شکست خورد. در حالی که در هفت هفته نخست مغلوب نفت آبادان، پدیده، پارس جنوبی و سایپا شده بود.

امتیاز - بیش از 2 برابر

استقلال در دوران منصوریان 1 برد، 2 تساوی و 4 شکست در کارنامه داشت؛ یعنی فقط 5 امتیاز از هفت مسابقه. ولی شفر در همین تعداد بازی 3 برد، 3 تساوی و یک شکست را ثبت کرد. کسب 12 امتیاز از هفت بازی.

گل زده – بیش از 3 برابر

استقلال فقط یک گل به تراکتورسازی و یک گل هم به ذوب آهن زده بود. هر چند که آمار گل زده تیم شفر هم خیلی خوب نبود. ولی در بازی با سپاهان عقده گشایی کردند و در یک بازی به تنهایی سه گل زدند. تیم شفر مجموعا 7 گل در 7 مسابقه اش زد.

جدول عملکرد سرمربیان این فصل استقلال

وینفرد شفر

 

عملکرد خوب شفر نسبت به منصوریان

 

مقایسه 7 بازی استقلال با وینفرد شفر و علیرضا منصوریان

مقایسه 7 بازی استقلال با وینفرد شفر و علیرضا منصوریان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از نود/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف