نمناک سبک زندگیروابط عاطفی ویژگی مشترک مردان خیانت کار
مرد ، خیانت
اگر شما هم از کابوس خیانت همسرتان به شما رنج می برید برای اینکه مطمئن شوید با خواندن این مطلب ویژگی مردان خیانت کار را بشناسید.

خصوصیات رفتاری مردان خیانت کار

 همه ی خانم ها نگران این هستند که مبادا روزی همسرشان به آنها خیانت کنند و این یک کابوس برای آنهاست که نمی توانند آن را نادیده بگیرند چرا که از دست دادن همسر برای نه تنها برای خانم ها بلکه برای آقایون هم بسیار سنگین و نابود کننده است به خصوص اگر وابستگی ها زیاد باشد.در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک راههایی را برای شناسایی مردان خیانت کار معرفی خواهیم کرد.

20 نشانه به طور کلی از خیانت همسرتان خبر می دهد که 10 قسمت آن ها را در این قسمت و 10 بخش دوم آن را در سری بعدی خواهید خواند.
 
1-تماس های تلفنی خصوصی ومشکوک:
این یک امر مسلم است که هر کسی گاهی مکالمات تلفنی شخصی و خصوصی داشته باشد و علاقه ای به انجام این مکالمات در حضور دیگران نداشته باشد اما اگر این مکالمات ادامه دار و زیاد شوند هشدار بزرگی به شما می دهند.
 
خصوصیات مردان خیانت کار  

خصوصیات مردان خیانتکار

2-پاک کردن حافظه پیام ها و تماس های شخصی و گذاشتن قفل :
بیشتر افراد به فکر پاک کردن پیام ها و تماس های قدیمی نمی افتند تا زمانی که حافظه گوشی موبایلشان نیاز به فضای خالی داشته باشد . اگر همسرتان به محض خواندن پیامی آن را پاک می کند و حافظه تماس هایش را مرتبا خالی می کند نکته ی شک بر انگیزی وجود دارد.
 
مردان خیانتکار 

خصوصیات اخلاقی مردان خیانت کار 

3- از حضور در مهمانی ها و یا جمع ها دوری می کند:
به خانه دوستان و اقوامتان دعوت می شوید و او با بهانه ای از آمدن سر باز می زند و یا مرتبا شما باید با او تماس بگیرید و در جواب او نیم ساعت دیگر را زمان رسیدنش اعلام می کند اما باز هم بعد از نیم ساعت نمی رسد. در آخر هم یا اصلا نمی آید و یا اینکه زمانی می رسد که همه در حال ترک مهمانی هستند این اتفاق اگر به دفعات اتفاق بیافتد نمی توان از آن به سادگی چشم پوشی کرد.
 
4-زمان زیادی را با کسی سپری می کند:
اگر مدتی است هر زمان که با او تماس می گیرید که چرا تاخیر کرده است او در جواب یا با همکارش قرار دارد و یا او با کسی جلسه دارد و یا ماموریت های پی در پی و بی هدف به او داده می شود پس ریگی به کفش دارد.
 
5-برای انجام کارها پیش قدم می شود:
مثلا در جایی هستید و لازم است کسی برای خرید و یا تهیه چیزی به بیرون برود در این زمان همسر شما داوطلب می شود و به گونه ای غیر طبیعی علاقه به کمک به دیگران در کارهای بیرون از خانه دارد.
 
6-بو و رفتار متفاوت گرفته :
اگر همسرتان با بوی عطر خاص و متفاوتی به خانه آمد و کاملا از این بوی جدید اظهار بی اطلاعی کرد و دفعاتی این اتفاق رخ داد و یا اینکه همسرتان عادت دارد بعد از یک روز کاری دوش بگیرد اما مدتی است عادت او ترک شده باید نگران شوید.
 
7- زیاد به شما نزدیک نمی شود:
احساسات و عواطف کم رنگ زنان را رنج می دهد که اگر زود گذر و به دلیل فشار کاری نباشد نگران کننده است.
 
مردان خیانت کار 

رفتارهای مردان خیانت کار

8-زبان باز شده است:
گاهی مردان خائن به دلیل مراتب صحبت شان با خانم ها با خانم های فامیل و یا حتی خود شما جوری دیگر با حالات متفاوت صحبت می کند یک جور صحبت محبت آمیز نا خوشایند.
 
9-سبک لباس پوشیدنش عوض شده:
قبلا برای لباس پوشیدن از شما نظر می خواست اما الان مدتی است بدون اینکه رابطه تان خراب باشد خودش با سبک خواصی لباس می پوشد.
 
مردان خیانت کار

شناسایی مردان خیانت کار

10-یک دفعه غیب می شود:
اگر همسرتان یک دفعه با یک تماس تلفنی و یا پیامک می گوید که باید چند دقیقه برود و برگردد باید پی گیر شوید.

ویژگی مشترک مردان خیانت کار

ویژگی مشترک مردان خیانت کار
: امتیاز : 4.5 تعداد رای : 33
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟
30 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف