نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده مهم ترین ویژگی کفش های مناسب برای پاییز
کفش ، مناسب ترین کفش
در فصول سرد سال کفش انتخابی علاوه بر داشتن تمام ویژگی های یک کفش مناسب باید به گونه ای باشد که تمام قسمت پا را پوشانده و آن را گرم نگه دارد.
بازدید : 1,379 نفر

کفش مناسب پاییز باید این ویژگی ها را داشته باشد

انتخاب مناسب ترین کفش برای قلب دوم بسیار مهم است ، کفشی که میخرید باید با اصول و استانداردهایی که متخصصان تاکید دارند تطابق داشته باشد . مهم ترین ویژگی یک کفش مناسب پاییزه و زمستانه گرم بودن آن است . همانطور که گرم بودن کفش مهم است، راحتی آن هم به همان میزان اهمیت دارد. کفش شیک و زیبای گرمی که خریده اید اگر راحت نباشد فقط به این معناست که شما پول خود را دور ریخته اید.

شما قرار است روی زمین خیس و برف و یخی قدم بردارید که باید زیره مناسب، این امکان را برای شما فراهم کند وگرنه نه تنها به سختی راه می روید که حتی امکان دارد سلامتی تان به طور خیلی جدی به خطر بیفتد. انتخاب کفش هایی با زیره عاج دار و شیاردار را فراموش نکنید، اینطوری هم به راحتی قدم بر می دارید و هم سلامتی خود را حفظ می کنید. نیم بوت های عاج دار بهترین گزینه برای کفش های پاییزه هستند.

یک متخصص ارتوپد اظهار داشت:همه افراد چه مرد و چه زن، با هر سن و سالی باید در هر فصلی کفش متناسب با فصل را انتخاب کنند، به طوری که همه استانداردهای لازم را داشته و شخص کاملا در آن احساس راحتی کند.

کفش

انتخاب کفش مناسب برای فصول سرد سال بسیار مهم است 

وی با بیان اینکه بهترین زمان برای خرید کفش در ساعات پایانی روز است، گفت:در هر فصلی لازم است کفشی که می پوشیم کاملا راحت و سبک بوده و کم ترین فشار را به ناحیه پا و کمر افراد وارد کند و در صورت نیاز دارای کفی های طبی باشند.
 
این متخصص ارتوپد در خصوص ویژگی کفش مناسب برای فصول سرد سال عنوان کرد:در فصول سرد سال کفش انتخابی علاوه بر داشتن تمام ویژگی های یک کفش مناسب باید به گونه ای باشد که تمام قسمت پا را پوشانده و آن را گرم نگه دارد.
 
وی بیان کرد:در فصول سرد سال همه افراد به خصوص افرادی که دارای سابقه شکستگی استخوان و یا کشیدگی و پارگی رباط و تاندون در ناحیه پا هستند، لازم است از کفش های گرم و مقاوم، دارای قسمت جلویی انعطاف پذیر و زیره آج دار باشد.
 
جنس کفش در گرم نگه داشتن آن اهمیت زیادی دارد چرا که کفش های با رنگ تیره و جنس چرم علاوه بر جذب نور و گرم نگه داشتن پا مانع از جذب رطوبت و سرما در روزهای برفی و بارانی و درد در مفاصل پا می شود.
 
این متخصص ارتوپد اظهار داشت:افرادی که دارای سابقه آسیب به مفصل پا هستند، لازم است از کفی های طبی و کفش های آج دار استفاده کنند تا در روزهای برفی و بارانی که سطح زمین لغزنده است، مانع از سرخوردن آن ها شود.

مهم ترین ویژگی کفش های مناسب برای پاییز

مهم ترین ویژگی کفش های مناسب برای پاییز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف