نمناک سرگرمیگوناگون پاتوق بازیگران در غذاخوری های خاص + فیلم
پاتوق بازیگران ، بازیگران
غذاخوری های قدیمی و کوچک اغلب پاتوق بازیگران و چهره های مشهوری است چرا که این مکان ها یاد آور خاطره هایی از زمان های گذشته می باشد.

رستوران ها و غذاخوری هایی در محله های قدیمی تهران وجود دارد که شاید کمتر کسی وقت سر زدن به آنجا را داشته باشند ولی با این حال این مکان های خاطره انگیز پاتوق بعضی از چهره های مشهور می باشد.

گفتیم شاید خیلی ها به واسطه سر شلوغی یا دوری راهة، هیچ وقت یا شاید کمتر فرصت کنند سری به محله های قدیمی و با صفا اما خاطره انگیر تهران بزنند. برای همین به دل تهران قدیم؛ کوچه مروی، پامنار، چهارراه مولوی و کلی غذاخوری و محله بامزه و دوست داشتنی که قطعا دیدن تصاویری از آنها، برای همه تان خاطره انگیز است رفتیم. از این محله های با اصالت تهران، سری به قهوه خانه ها، غذاخوری های کارگری، رستوران های قدیمی و.... زدیم تا یاد و خاطره قدیم ها را با هم زنده کنیم.

اگر چه فضای این رستوران ها کوچک است ولی مشتری های مخصوص خود را دارند. بازیگران از جمله جمشید هاشم پور و دوستانش هم به این غذاخوری ها که غذای شمالی دارند هم گاه گاه سر میزنند.

برخلاف تفکر دیگران به گفته مشتریان این غذاخوری ها این محل ها بهداشتی و رضایت بخش هستند . حتی یکسری از مشتریان هر روز اونجاها میروند.

این غذا خوری ها رسم های خاص خودشان را هم دارند مثلا به رسم قدیم با دست غذا می خورند که در نوع خودش جالب است .

چای خوری آقا ولی یکی دیگه از این چای خوری های قدیمی است که 70 سال است فعالیت می کند و دیزی هایش معروف است آقا ولی هر روز فقط 10 پرس دیزی درست می کند نه کمتر نه بیشتر.

صفای این غذا خوری ها به صمیمیت اونجاست اگه کسی پول نداشته باشه به گفته صاحب یکی از غذاخوری ها از آنها پول گرفته نمی شود. 

 

در ادامه می توانید گزارش ویدئویی یکی از عجیب ترین غذاخوری های قدیمی را دریافت کنید:

 

دانلود فیلم

پاتوق بازیگران در غذاخوری های خاص + فیلم

پاتوق بازیگران در غذاخوری های خاص + فیلم
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از تی وی پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف