نمناک اخبارسیاست 500 هزار دلار پاداش برای هر عملیات تروریستی در ایران
عملیات تروریستی ، پاداش عملیات تروریستی
نشریه المنار فاش کرد که عربستان با هماهنگی کامل اسرائیل به دنبال انتقال انفجارهای تروریستی به داخل ایران است و برای هر عملیات تروریستی در ایران 500 هزار دلار پرداخت می کند.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395
بازدید : 1,959 نفر

پاداش بزرگ برای عملیات تروریستی در ایران

به گزارش پایگاه خبری المنار فلسطین، به نقل از منابع مطلع فاش کرد که عربستان گروه های تروریستی را برای انجام عملیات تروریستی در ایران در اختیار گرفته است.

این منابع همچنین فاش کردند که «محمد بن سلمان» فرزند پادشاه عربستان برای هر عملیات تروریستی در ایران حاضر به پرداخت 500 هزار دلار است.

بر اساس این گزارش، هیئت های دیپلماتیک عربستان در خارج از این کشور تبدیل به لانه های جاسوسی شده است که گروهک های تروریستی را برای ضربه زدن به ایران و با هماهنگی کامل با اسرائیل در اختیار می گیرند.

 عملیات تروریستی

پاداش محمدبن سلمان فرزند پادشاه عربستان برای هر عملیات تروریستی در ایران


به گفته این منابع عربستان بعد از ائتلاف با اسرائیل در جهت ضربه زدن به آرمان های عربی و انتقال انفجارهای تروریستی به ایران تلاش می کند.

به نوشته المنار، دستگاه های امنیتی ایران تعدادی از گروه های تروریستی که برای حمله به برخی از موسسات در ایران برنامه ریزی کرده بودند را بازداشت کرده است.

این منابع مطلع همچنین گفتند که شیخ نشین قطر نیز در همین راستا عمل می کند و هیئت های دیپلماتیک دوحه گروه های تروریستی را در اختیار می گیرند و آنها را به برخی مناطق می فرستند و این کار با هماهنگی اسرائیل صورت می گیرد.

500 هزار دلار پاداش برای هر عملیات تروریستی در ایران

500 هزار دلار پاداش برای هر عملیات تروریستی در ایران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف