نمناک اخبارجامعه خبر خوش از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان
پاداش پایان خدمت فرهنگیان ، پاداش پایان خدمت فرهنگیان
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان مسائل مهم هفته گذشته خبر خوشی را در مورد پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در هفته معلم داد.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1396

در صدی از پاداش پایان خدمت فرهنگیان در هفته معلم پرداخت می شود

غلامرضا کاتب در نطق میان دستور خود در جلسه علنی دیروز مجلس (4 اردیبهشت 966) گفت:امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وحدت و آرامش نیاز دارد. تا بتوانیم با برگزاری یک انتخابات شکوهمند و حماسی علاوه بر انتخاب فرد اصلح پاسخی محکم و دندان شکن از اتحاد و همدلی این ملت به استکبار جهانی بدهیم.

وی افزود:توصیه ای برادرانه به نامزدهای انتخاباتی دارم که متناسب با واقعیت های شرایط اقتصادی کشور، برنامه ها و وعده های خود را بیان کنند که تحقق یافتنی و دست یافتنی باشند و موجب افزایش امید ملت ایران اسلامی به انقلاب اسلامی شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس ادامه داد:چرا که مردم ما بسیار آگاه هستند و برای اداره کشور نیاز به خرد جمعی و فراجناحی دارد و نباید اینگونه القا شود که یک تنه می شود کشور و مشکلات آن را حل کرد.

کاتب خاطرنشان کرد:از ملت ایران تقاضا دارم حال که در یک آزمون بزرگ دیگر و سرنوشت ساز قرار گرفته ایم برای تعیین سرنوشت خویش یک بار دیگر نمایشی از رفتار مسئولانه و عاقلانه را به نمایش بگذاریم.

وی افزود:مسئولان عزیز:این را باید بدانیم که سعادت، عزت و حکمت هر ملتی به گفته امیرالمومنین این است که به منافع ملی کشور وملت بیندیشیم و از تفکرات افراطی خویش دوری کنیم.

نماینده مردم گرمسار در مجلس اظهار داشت:در سال جاری که از سوی رهبر معظم به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده باید در ابتدا ریشه افزایش نرخ بیکاری، شناسایی و در جهت تحقق خواسته به حق ملت عزیزمان گام برداریم.

کاتب خاطرنشان کرد:سهم جمعیت روستایی کشور در سال 95؛ 25 درصد بوده که این میزان در سطح جهانی 46 درصد است و این آمار بیانگر مهاجرت روستاییان به شهرهاست و ایجاد 11 میلیون حاشیه نشین در کلانشهرهاست که بزرگترین آسیب به اشتغال مولد کشور خواهد بود.

وی افزود:ریشه تخلیه روستاها از جمعیت نداشتن متولی واحد و یکپارچه توسعه روستایی ونداشتن آمایش سرزمین و توسعه متوازن است که باید راهبرد و برنامه ملی در این رابطه داشته باشیم.

نماینده مردم گرمسار در مجلس اظهار داشت:در یک سال گذشته رکود بزرگی در بخش اقتصاد و صنعت ایجاد شده و باعث پایین آمدن میزان سرمایه گذاری صنعتی و کاهش 5 هزار میلیارد تومان نقدینگی در این بخش بوده ایم که موجب تعطیلی 3 هزار واحد صنعتی شده است و وابستگی 50 درصد صادرات غیرنفتی کشور و مشتقات نفت و گاز است که این امر نشان از وابستگی اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی است که این آسیب بزرگ به اشتغال کشور است.

کاتب خاطرنشان کرد:تولید و اشتغال لازم و ملزوم یکدیگر هستند. مسئولان کشور در نهادها و سازمان های مختلف باید تلاش خود را برای حمایت از تولید داخلی چند برابر کنند.قوانین مزاحم ایجاد کسب و کار اصلاح و سرمایه مورد نیاز تولید کنندگان باید تامین شود که در این زمینه نیاز به اصلاح نظام بانکی داریم و باید سیستم بانکی کشور متحول شود.

وی در پایان گفت:مقرر شد تا 50 درصد از پاداش پایان خدمت معلمان در هفته معلم پرداخت می شود.

خبر خوش از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

خبر خوش از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف