نمناک ورزشگوناگون پاداش 1000 دلاری هدایتی درصورت شکست عربستان
حسین هدایتی ، بازی امید ایران با عربستان
حبیب کاشانی در مراسم پیش بازی تیم ملی امید ایران و عربستان اعلام کرد که حسین هدایتی در صورت پیروزی تیم ملی امید مقابل عربستان هزار دلار پاداش در نظر خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1394
بازدید : 1,937 نفر

مراسم پیش بازی تیم ملی امید ایران و عربستان برگزار شد. این مراسم در محل اردوی تیم المپیک در هتل اوین و با حضور خانواده سه شهید کشاورز٬ دادخواه٬ صادقی و همچنین همراهی 23 کودک معلول تحت سرپرستی موسسه خیریه امام رضا(ع) برگزار شد.
حبیب کاشانی مدیر تیم المپیک مانند سه بازی گذشته در خلال این مراسم صحبت کرد. وی ضمن تقدیر و تشکر از خانواده شهدای حاضر در این مراسم گفت:آرامش و امنیت این کشور را مدیون جوانان چنین خانواده هایی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی از جان خودشان گذاشتند تا ما بتوانیم امشب بدون هیچ دغدغه ای کنار هم باشیم.
کاشانی با اشاره به حضور کودکان معلول و خانواده شهداء در این مراسم اظهار داشت:اینها دردانه های خدا هستند و من از اینها عزیزتر پیش خدا کسی را نمی شناسم از آنها خواستم به اینجا بیایند تا اینها برای شما و موفقیت شما در مسیری که پیش رو دارید دعا کنند.
مدیر تیم ملی امید در ادامه صحبت هایش از اسلامیان نایب رئیس فدراسیون بابت خوش قولی او تشکر کرد. او در این باره گفت:او برای هرکدام ازشما یک سکه‎ بهار آزادی فرستاد که تقدیم شد.

کاشانی در ادامه تشکر ویژه ای از حسین هدایتی کرد و گفت که او همیشه و همه جا پشتیبان تیم امید بوده است. وی افزود:در تماسی که امروز با هدایتی داشتم قول مساعد داد تا در صورت پیروزی مقابل عربستان نفری هزار دلار پاداش به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کند.

مدیر تیم امید در ادامه با بیان گوشه ای از حمایت های قالیباف از تیم امید گفت:از زمانی که این مسئولیت را پذیرفتم از حمایت های مادی و معنوی شهردار تهران برخوردار بوده ام و در تماسی که باهم داشتیم اعلام کرد در ادامه نیز جهت صعود به المپیک و شادی دل مردم از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه مراسم کلیپ تهیه شده توسط مدیر رسانه ای تیم پخش شد که شامل گوشه هایی از بازی مقابل افغانستان و همچنین به منظور تحریک و تهییج بازیکنان صحنه هایی از برد تیم عربستان مقابل ایران در ورزشگاه آزادی و رقص و پایکوبی عربستانی ها در ورزشگاه آزادی بود.

بعد از اتمام کلیپ بازیکنان به قدری احساسی شده بودند که تأکید کردند خودشان در بازی امروزشان با عربستانی ها انتقام آن شکست را خواهند گرفت.

در پایان این مراسم بازیکنان و کادرفنی با کودکان موسسه خیریه امام رضا (ع) دیدار کردند و عکس یادگاری گرفتند.

گفتنی است بازی تیم های امید ایران و عربستان از ساعت 17 و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

پاداش 1000 دلاری هدایتی درصورت شکست عربستان

پاداش 1000 دلاری هدایتی درصورت شکست عربستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف