دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون پله برقی طلا پادشاه عربستان را سوژه کرد + تصاویر
پادشاه عربستان ، عکس سلمان بن عبدالعزیز
پادشاه عربستان در بازگشت از سوریه در فرودگاه برای لحظاتی به زحمت افتاد ، پله برقی طلایی رنگ جت اشرافی نتوانست او را تا پایین حمل کند.
بازدید : 2,742 نفر

از کار افتادن پله برقی وقتی پادشاه عربستان سوارش بود

سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان که برای اولین بار در تاریخ سفر به روسیه را از سوی کشورش انجام داده بود هنگام بازگشت و پایین امدن از هواپیما دچار مشکل شد؛ در حقیقت کمی به زحمت افتاد.

Saudi king's gold escalator breaks down as he gets off golden plane in the ultimate first world problem

پادشاه عربستان

لحظه خراب شدن پله برقی هواپیمای پادشاه عربستان 

خرابی پله برقی هواپیمای ویژه پادشاه عربستان سوژه شد

به گزارش میرر خراب شدن پله برقی هواپیمای مجلل پادشاه عربستان سوژه برخی از کاربران فضای مجازی شده است و ویدئوی ضبط شده از این لحظات در گروه بندی طنز قرار گرفت.

این اختلال نشان می دهد که همیشه همه چیز بروفق مراد نخواهد بود حتی برای پادشاه ثروتمند عربستان سعودی ، اینها مقدمه ای بود که نویسنده این خبر عنوان کرده بود و با جملات طنز نوشته ی خود را ادامه داد و نوشت:چه کابوسی آن هم برای پادشاهی ثروتمند همچون سلمان بن عبدالعزیز که برای تحمل نکردن سختی پایین آمدن از هواپیما برای جت شخصی و طلایی او پله برقی نصب می شود.

پادشاه عربستان

وقتی پادشاه عربستان مجبور به زحمت پایین آمدن از پله ها می شود

درهرحال عبدالعزیز بعد از حرکت چند ثانیه ای پله برقی متوقف شد و مجبور شد که با حرکت دادن پاهایش و به زحمت فراوان خود را به پایین پله ها برساند.

ویدئوی ضایع شدن پادشاه عربستان بالای پله برقی

 

پله برقی طلا پادشاه عربستان را سوژه کرد + تصاویر

منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف