نمناک اخبارسیاست پارتی بازی ترامپ برای دخترش ایوانکا در کاخ سفید!
ترامپ ، دختر ترامپ
در حالی که گفته می شد ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قرار است بصورت غیر رسمی مشاوره بدهد اما وی بامداد پنجشنبه اعلام کرد که رسما به استخدام کاخ سفید در خواهد آمد.
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1396

استخدام دختر ترامپ در کاخ سفید

در حالی که گفته می شد «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور آمریکا قرار است بصورت غیر رسمی به «دونالد ترامپ» مشاوره بدهد اما وی بامداد پنجشنبه اعلام کرد که رسما به استخدام کاخ سفید در خواهد آمد.

ایوانکا ترامپ با اشاره به نگرانی هایی که حول پست غیررسمی او در سمت مشاور پدرش به وجود آمده بود، طی بیانیه ای گفت:«به جای آن، من بعنوان یک کارمند رسمی در کاخ سفید که حقوق دریافت نخواهد کرد، استخدام خواهم شد و قوانینی که برای دیگر کارمندان است، برای من نیز اجرا خواهد شد.»

به نوشته وبگاه شبکه «فاکس نیوز» وی در دفتری واقع در طبقه دوم بخش غربی کاخ سفید و جنب اتاق «دینا پاول» مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا مستقر خواهد شد و بررسی های امنیتی را نیز پشت سر گذاشته است.

یک سخنگوی کاخ سفید نیز در بیانیه ای ضمن تقدیر از تصمیم دختر رئیس جمهور آمریکا برای پیوستن رسمی به دولت، آن را اقدامی «بی سابقه» توصیف کرد.

پارتی بازی ترامپ برای دخترش ایوانکا در کاخ سفید!

پارتی بازی ترامپ برای دخترش ایوانکا در کاخ سفید!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف