پارتی شبانه

پارتی شبانه شهرک غرب رنگ خون گرفت

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1397کد مطلب : 17521زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیراندازی در پارتی شبانه شهرک قدس منجر به مرگ مردی 40 ساله شد.

مرگ فرهاد در پارتی شبانه شهرک قدس

رکنا:معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار در پارتی شبانه شهرک قدس خبر داد که در پی آن فرهاد 40 ساله جان خود را از دست داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات  گفت :ساعت 06:00 بامداد روز جاری (پنجشنبه مورخه 11/05/1397) وقوع یک فقره تیراندازی منجر به مرگ به کلانتری 134 شهرک قدس اعلام شد . با حضور مأمورین در محل اعلام شده در خیابان فلامک و تأیید خبر فوت یک نفر به هویت مشخص ( 47 ساله ) موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام ؛ پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" تشکیل و تحقیقات آغاز می شود. 

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول به عنوان میهمان همراه با تعداد دیگری در محل جنایت حضور داشته که صاحبخانه به هویت "فرهاد" ( 40 ساله ) با انگیزه شوخی کردن با افراد حاضر در میهمانی اقدام به آوردن اسلحه شکاری از نوع ساچمه زنی کرده که در زمان بازی کردن !! با اسلحه ی مسلح شده ، ناگهان گلوله ای شلیک و بیشتر ساچمه های شلیک شده به واسطه ی شلیک از فاصله نزدیک به قفسه سینه مقتول اصابت کرده و باعث مرگ وی شده است. 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت :متهم پرونده در همان محل وقوع جنایت دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منقل شد ؛ در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که در میهمانی شبانه ، افراد حاضر در میهمانی از جمله شخص صاحبخانه ( قاتل ) شرب خمر کرده و هیچگونه سابقه ی درگیری و اختلافی نیز مابین قاتل و مقتول وجود نداشته است ؛ متهم با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/م

تیراندازی مرگبار در پارتی شبانه شهرک غرب

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
برچسب : پارتی شبانه
وبگردی