نمناک اخبارجامعه دستگیری 25 مرد و 15 زن در دو پارتی شبانه
پارتی شبانه ، پارتی شبانه نیشابور
در دو پارتی شبانه ی نیشابور 40 نفر دستگیر شدند که در این پارتی مقدار زیادی مشروب و مواد مخدر هم کشف شده است.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1395

دو پارتی شبانه در نیشابور توقیف شد

سید علی اکبر حسینی امروز در نیشابور با اشاره به اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته نیروهای ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور طی هفته گذشته اظهار داشت:طی این مدت دو پارتی با رصد دقیق اطلاعاتی شناسایی و افراد شرکت کننده در آن دستگیر شدند.

وی ادامه داد:در پارتی اول که طبق اطلاعات واصله مشخص شد سرشاخه های یکی از شرکت های بازاریابی شبکه ای در سطح شهر نیشابور آن را تدارک دیده اند، 14 مرد به همراه هشت زن در یکی از باغات صومعه مورد شناسایی قرار گرفتند که پس از دستگیری مشخص شد همه آن ها از مشروبات الکلی استفاده نموده اند.

پارتی شبانه نیشابور

پارتی شبانه نیشابور

کشف مشروبات الکلی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور خاطرنشان کرد:کشف سه لیتر مشروبات الکلی باقی مانده به همراه مقداری مواد مخدر و هشت دستگاه خودرو از دیگر موارد توقیف شده در این عملیات بود.

حسینی ضمن تذکر به خانواده ها برای کنترل دوستان و رفت وآمدهای فرزندان خود، خاطرنشان کرد:حکم این افراد هنوز صادر نشده است و با قرار وثیقه آزاد شده اند.

وی با اشاره به کشف پارتی دوم تأکید کرد:پارتی 11 مرد به همراه هفت زن در یکی از باغات جاده توریستی باغرود نیشابور مورد شناسایی قرار گرفت که پس از دستگیری دو لیتر مشروبات باقی مانده به همراه 6 خودرو و یک دستگاه موتور توقیف شد.

حسینی خاطرنشان کرد:افراد شرکت کننده در این دو پارتی به جرم مصرف مشروبات الکلی و ارتباط نامشروع مورد پیگیری قضایی هستند و احکام آن ها به زودی صادر خواهد شد.

کشف انواع مواد مخدر 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور با اشاره به دیگر اقدامات سربازان گمنام این ناحیه مقاومت بسیج تصریح کرد:با توجه به رصد اطلاعاتی دقیق مبنی بر فروش گسترده مواد مخدر در یکی از فروشگاه های خواربار شهر نیشابور و در منطقه دهنوخالصه در مسیر جاده نیشابور به سبزوار هشت نفر بازداشت و مواد مخدر شامل هروئین، شیشه، تریاک و حشیش به همراه مقدار زیادی سیگار قاچاق کشف و ضبط گردید.

وی با اشاره به دیگر تلاش مخلصانه فرزندان رشید سپاه شهرستان نیشابور بیان داشت:«س.خ» از اراذل و اوباش منطقه 14 معصوم که باعث برهم زدن نظم جامعه شده بود پس از شناسایی و تعقیب و مراقبت طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور افزود:10 لیتر مشروبات الکلی، هروئین، کراک و شیشه به همراه موتورسیکلت از وی نیز ضبط گردید.

وی در پایان با اشاره به برخورد قاطع اعضای ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور با برهم زنندگان امنیت جامعه در همه قالب ها تأکید کرد:با افرادی که باغ های خود را در اختیار برگزاری پارتی ها می گذارند هشدار می دهیم با توجه به اینکه باعث ترویج و اشاعه فساد در جامعه می شود طبق قانون به شدت برخورد خواهیم کرد و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم امنیت اخلاقی جامعه بازیچه افرادی منفعت طلب گردد.

دستگیری 25 مرد و 15 زن در دو پارتی شبانه

دستگیری 25 مرد و 15 زن در دو پارتی شبانه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف