نمناک اخبارجامعه 23 نفر در پارتی شبانه کرمان دستگیر شدند
پارتی شبانه ، پارتی کرمان
سریال ادامه دار پارتی شبانه و رفتارهای نامناسب شرکت کنندگان در این نوع میهمانی های مختلط بدون توجه به ارزش های دینی و اسلامی در ایام ماه رمضان ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1395

دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

دادخدا سالاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با موضوع روزه خواری و مجازات های آن اظهار داشت:روزه جزو واجبات است و ترک آن به عنوان حرام به شمار می رود و روزه خواری در ملاءعام نیز جرم محسوب می شود.

وی بیان داشت:روزه خواری جزو جرایم مشهود است و نیروی انتظامی می تواند وارد عمل شود و با روزه خواران برخورد لازم را انجام دهد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان ادامه داد:ارزش های دینی و اسلامی باید در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گیرد و نیروها در معابر عمومی، مغازه ها، خیابان و بازار حضور دارند و اگر افراد هنجارشک و روزه خوار را مشاهده کنند برخورد قانونی با آنها صورت می گیرد.

سالاری اضافه کرد:72 دستگاه خودرو طی 24 ساعت به علت ایجاد آلودگی و یا ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم توقیف شده اند.

وی افزود:وقتی خودروها به سطح خیابان می آیند، دیگر بحث حریم شخصی مطرح نیست و جنبه عمومی دارد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان با تاکید بر اینکه باید حریم خانواده ها رعایت شود، ابراز داشت:پدیده نوظهور و بدهنجار پارتی های مختلط را در کرمان داریم و اخیرا دستگیری 23 نفر را در این زمینه داشته ایم که حرمت ماه مبارک رمضان را نداشته اند و شرب خمر داشته اند.

این مقام قضایی تصریح کرد:ارتقای امنیت عمومی در دستور کار قرار دارد و با ایجاد مزاحمت برای نوامیس، آلودگی صوتی و برهم زدن نظم عمومی برخورد می شود و این طرح ادامه می یابد.

سالاری از کاهش جرایم در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود:این کاهش آمار جرایم به علت آثار معنوی ماه مبارک رمضان است.

وی در پایان خواستار حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از سوی افراد شد و ابراز امیدواری کرد:پرونده ای برای افراد به علت حرمت شکنی در ماه مبارک رمضان تشکیل نشود.

پارتی شبانه ، بازداشت 23 نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان

23 نفر در پارتی شبانه کرمان دستگیر شدند
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف