نمناک اخبارحوادث میهمانان پارتی شبانه در آتش سوختند + تصاویر
پارتی شبانه ، سوختن دختر پسرهای پارتی شبانه
پارتی شبانه که در یکی از انبارهای 2 طبقه شهر برگزار شده بود با آتش سوزی به هم خورد . تا این لحظه خبر کشته شدن 30 نفر از مصدومان منتشر شده است.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

33 نفر در پارتی شبانه سوختند

آتش سوزی در یک انبار در اوکلند که محل برگزاری یک پارتی شبانه بوده است منجر به کشته شدن دهها نفر شد.به نقل از ان بی سی نیوزف وقوع آتش سوزی گسترده در یک پارتی شبانه در اوکلند واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا دست کم منجر به کشته شدن 30 نفر شده است.این پارتی در یک انبار 2 طبقه در حومه شهر در حال برگزاری بود. مقامات میگویند که هنوز علت آتش سوزی مشخص نیست و در حال بررسی دقیق آن هستند.

یک شاهد عینی گفته است که در این پارتی سازهای الکترونیک نواخته می شد. وقتی وارد ساختمان شده شعله های آتش را دیده و سپس با فشار یک انفجار به بیرون ساختمان پرتاب شده است. وی گفته است که چند نفر دیگر نیز از ساختمان به بیرون پرتاب شده اند.پلیس اوکلند گفته است که نیروهای امداد و نجات به داخل ساختمان رفته و در حال بیرون آوردن اجساد هستند ولی کار هنوز تمام نشده است.به گفته مقامات پلیس، شمار قربانیان ممکن است به 40 نفر افزایش یابد.

پلیس از خانواده هایی که از بستگانشان مفقود شده خواسته است که برای شناسایی اجساد و تست دی ان ای به دپارتمان پلیس مراجعه کنند.در حال حاضر تلاش ها برعملیات نجات و پاکسازی متمرکز است و مسوؤلان می گویند تحقیق درباره علت آتش سوزی و پاسخ به نگرانی ها در مراحل بعدی انجام خواهد گرفت.شهردار اوکلند در نشست خبری که برای اطلاع رسانی درباره این حادثه برگزار کرد اعلام کرد که با پاکسازی 35 درصد ساختمان محل آتش سوزی، تاکنون 33 جسد به بیرون منتقل شده است.عملیات جستجو و امداد و نجات ادامه دارد.

تصاویر مربوط به آتش سوزی در پارتی شبانه

 

پارتی شبانه

پارتی شبانه

میهمانان پارتی شبانه در آتش سوختند + تصاویر

میهمانان پارتی شبانه در آتش سوختند + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف