نمناک اخبارجامعه دستگیری 55 زن و مرد در پارتی شبانه کرمان
پارتی شبانه ، پارتی مختلط
55 زن و مردی که در پارتی شبانه در کرمان حضور داشتند توسط نیروهای پلیس کرمان دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396

پارتی شبانه و مختلط در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و گفت:برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت. سالاری از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و گفت:در پی وصول گزارشاتی مبنی بر تشکیل باندی با سردستگی فردی معلوم الحال در امر برپایی مجالس لهو و لعب و ارتکاب معاصی برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت.

این مقام قضائی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد:در پی رصد های انجام گرفته از سوی پلیس، شب گذشته مکان برپایی پارتی در یکی از منازل واقع در شهر کرمان مورد شناسایی قرار گرفت و با صدور حکم قضائی، پلیس 55 زن و مرد حاضر در پارتی را که در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص وپایکوبی به صورت مختلط بودند، دستگیر کرد.

 

پارتی شبانه

دستگیری زن و مردهای حاضر در پارتی شبانه

دادستان کرمان با اعلام اینکه مکان برپایی جرم با حکم قضائی پلمب شده است، افزود:در این رابطه 19 دستگاه خودروی لوکس و گرانقیمت و دو دستگاه موتورسیکلت سنگین و 10 لیتر مشروبات الکلی و سایر وسایل جرم از متهمان کشف و توقیف گردیده است.

سالاری تاکید کرد:استان کرمان سرزمین سرداران شهید و رزمندگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس است و دستگاه قضائی در این استان به عنوان چشمان بیدار مردم، این اجازه را به غرب زدگان و پیروان فرهنگ منحط غربی را نخواهد داد که با هنجارشکنی و افعال مجرمانه چهره دینی استان کرمان را مخدوش سازند.

دستگیری 55 زن و مرد در پارتی شبانه کرمان

دستگیری 55 زن و مرد در پارتی شبانه کرمان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف