نمناک سرگرمیگوناگون شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر
پارک دیزلی لند ، حقایق پارک دیزلی لند
پارک دیزلی لند یکی از مکان های تفریحی است که در آن با مقررات جالب و عجیبی مواجه می شوید حقایقی که شاید در هیچ کجای دنیا و هیچ یک از مکان های تفریحی ندیده باشید.
بازدید : 6,057 نفر

حقایق جالب پارک دیزلی لند

دیزنی لند پارک پاریس مرکز تفریحی و رفاهی واقع در شهر جدید مارن لاواله در حومه شرقی شهر پاریس است. این مجموعه در 32 کیلومتری مرکز شهر پاریس و در منطقه شسی واقع است.مهم نیست که چندبار از این مکان تفریحی دیدن کرده اید، اما مطمئن باشید که هیچ جای دیگر این ها را نخواهید خواند.

1. در این پارک مشروبات الکلی فروخته نمی شود.
2. در این پارک آدامس فروخته نمی شود.
3. شب ها گربه ها را در پارک رها می کنند تا به شکار موش های درون پارک بروند.
4. هنرمندان مشهوری مثل استیو مارتین و جان لستر سابقا از کارمندان اسبق این پارک بودند. لستر در حال حاضر رییس گروه انیمیشن پیکسار است.
5. فقط یک شخصیت میکی ماوس در پارک وجود دارد.
6. به مردم عادی اجازه ورود به کلاب 33 داده نمی شود . بنابراین یا باید عضو آن باشید یا از مهمانان اعضا تا بتوانید وارد آن شوید.
7. در خانه جن زده مانسِن (Haunted Mansion) واقعا انسان هایی مرده وجود دارند! گفته شده که برخی بازدیدکنندگان خاکستر اموات خود را  آنجا رها می کنند.
8.اسکلت های درون ساختمان دزدان دریایی کاراییب مربوط به اجساد واقعی اند.
9. محل بازداشت موقتی درون پارک برای کسانی که در پارک رفتار درستی نداشته باشند ساخته شده که به آن زندان دیزنی لند می گویند.

پارک دیزلی لند

استیو مارتین

استیو مارتین کمدین معروف آمریکایی

جان لستر

جان لستر رییس گروه انیمیشن پیکسار

دیزنی لند پاریس مجموعه ای تفریحی است، واقع در شهرکی جدید در حومه شهر پاریس این مجموعه در 32 کیلومتری مرکز شهر پاریس واقع شده است. این مجموعه که در کنار دیزنی لند توکیو دومین دیزنی لند خارج از آمریکا ست در سال 1992 افتتاح شد.

این پارک از جمله پارک های موضوعی به شمار می رود و دردو قسمت دیزنی لند و استودیوی دیزنی ساخته شده است در قسمت استودیودی دیزنی فیلم های انیمیشن با استانداردهای کمپانی دیزنی تولید می شود و در قسمت دیزنی لند، دنیای بازی بچه ها، مجموعه ای از فعالیت های مختلف، بازی، سرگرمی، فروشگاههای متعدد برای فروش اجناس با مارک و اشکال شخصیت های دیزنی وجود دارد. بازی ها همه نشأت گرفته از فضاهای خیالی و کارتونی هستند که به شدت کودک را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

از نظر نوع قرارگیری فضاهای مختلف نسبت به هم، پارک در واقع مجموعه ای از دنیاهای بازی متفاوت است که هر کدام به گونه ای جزیره ای را در کل مجموعه ایجاد می کند. هر قسمت مستقل بازی کاراکتر و ویژگی خود را دارد و در مجموع به دلیل به کاربردن اشکال و رنگهای فانتزی، مجموعه حالت یکپارچه به خود می گیرد.

این محدوده ها و بازی های مختلف پارک همگی به ستون فقرات اصلی پارک متصل هستند که آن خیابان اصلی دیزنی لند است، در این خیابان در ساعاتی خاص، شخصیت های کارتون های دیزنی همراه با موسیقی رژه می روند.

این خیابان شاهرگ اصلی پارک است و به صورتی نمادین خیابانهای نیویورک در دهه 1930 را به خاطر می آورد فرم بدنه خیابان، پیاده روها، نمای فروشگاهها و… از معاری آن دوران پیروی می کند. یک خیابان آمریکایی در شهر پاریس !

شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر

شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف