نمناک ورزشفوتبال پاری سن ژرمن با گل نیمار پیروز شد
پاری سن ژرمن ، نیمار در پاری سن ژرمن
نیمار پاس گل دوم را در دقیقه 62 برای کاوانی ارسال کرد و در دقیقه 82 با استفاده از پاس کاوانی، گل سوم پاری سن ژرمن را به ثمر رساند.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396

گل و پاس گل نیمار در پاری سن ژرمن

ستاره برزیلی در اولین بازی با لباس تیم جدیدش درخشید و پاریسی ها را به پیروزی رساند. پاری سن ژرمن در اولین بازی نیمار برزیلی در لباس جدیدش، بازی هفته دوم لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) را با برتری 3 بر صفر در خانه گنگان به پایان رساند. نیمار پس از پایان تشریفات اداری انتقالش، مجوز بازی در این رقابت را دریافت کرد و برای اولین بار در لباس پاری سن ژرمن ظاهر شد.

نیمار پس از گل به خودی اکوکو در دقیقه 52، پاس گل دوم پاری سن ژرمن در دقیقه 62 را برای کاوانی ارسال کرد و در دقیقه 82 با استفاده از پاس کاوانی، گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا پاریسی ها با برتری 3 بر صفر مقابل گنگان 6 امتیازی شوند و در رده دوم جدول قرار بگیرند. 

 پاری سن ژرمن

اولین گل نیمار برای پاریسی ها

 در دیگر بازی، موناکو 4 بریک در خانه دیژون به برتری رسید.فالکائو در دقایق 3 ،37 و 51 و ژمرسون در دقیقه 25 برای موناکو و سعید در دقیقه 43 برای دیژون گل زدند.
موناکو هم 6 امتیازی شد و در مکان سوم قرار گرفت.

پاری سن ژرمن با گل نیمار پیروز شد

پاری سن ژرمن با گل نیمار پیروز شد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف