نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پاسخ الهام چرخنده به صحبت های همسر سابقش
الهام چرخنده ، انتشار تصاویر خصوصی بازیگران زن
الهام چرخنده در پاسخ به شبکه ماهواره ای که در مورد مسائل خصوصی اش صحبت کرده بود متنی را منتشر کرد و خطاب به هوادارانش نوشت: صبوری کنید تا همه و همه را برایتان بگویم.
بازدید : 40,525 نفر

 الهام چرخنده یکی از هنرمندان خوب سینما و تلویزیون که به تازگی با انتشار تصاویر خصوصی اش غافلگیر شده بود پاسخی را خطاب به شبکه ماهواره ی مربوط داد که در ادامه می خوانید.

سلام. از دیشب تعداد بالایی تماس و پیام و دایرکت و ایمیل و غیره آمده که شبکه ضد انقلابی در مورد انتشار مسائل خصوصی زندگی من و پسرم شایان توسط بابای ارسطو صحبت می کرده و کلی چادر و حجاب و انقلاب و بانوی مسلمان رو مسخره کردند و با استناد به نوشته بابای ارسطو و رسانه و سایت هایی که به کمک ایشون با اهدافی مشخص آمدند. من رو یک دروغگو و مکار و خائن تلقی کردند و چه و چه .... چون تعداد نامه ها زیاد بود ناچارم با عذر خواهی از همه یاران گرامی اینجا پاسخ بدهم. 

من در مورد همه چیز بلد نیستم حرف بزنم ...عمل می کنم ... آنهایی که من را از نزدیک می شناسند می دانند. خط قرمز من، در زندگی ام چند چیز است که اصلی ترینش شایان و ارسطوست. اما حواشی اهداف دینی و انقلابی من قرار داشتند تا امروز. به همین دلیل هم از تمام حقوق مادی و معنوی و حضانت فرزندم در زمان جدایی گذشتم. که به زودی خواهید دید. 

 پاسخ الهام چرخنده به انتشار تصاویر خصوصی اش

امروز حواشی زندگی من باعث شده انتقام شخصی یک رأس انسان نسبت به من (که دلیلش رو هم خواهید فهمید) به شکل یک پُتک شود بر سر انقلاب.

پس نتیجه می گیریم از حالت شخصی در آمده و شکل ملی و ارزشی گرفته. اینجاست که باید سکوت بشکنی و یک تنه بروی وسط میدان با مدرک و سند. بعد دل و روده بو گندو داستان رو از اول به تصویر بکشی تا غصه دار نشوند بیرق داران. 

تا آنهایی که دلبستند به یک باور حس نکنند همسفرشان ریا کار و دروغگو و ... بوده. و همچنین پسرانم با ارامش خاطر و با سربلندی فریاد بزنند مادر ما الهام چرخنده است. و پدرم آقاجون و مادرم عزیز دیگر در سن نزدیک هشتاد سال اشک نریزنند که دخترمان را با آن همه زجری که کشید و گذاشت و گذشت حالا می خواهد چون حجاب گرفته و دیگر بهره برداری مالی نمی تواند بکند و هزار ننگ را با انگ زدن پاک کند. در ذهن ها بشکند. 

 پس صبوری کنید تا همه و همه را برایتان آشکار کنم. با سند و مدرک. ضمنا نسبت به اهالی سینما بدبین نشوید. چندین زوج از هم جدا شدند و دقیقا مثل یک انسان با فرهنگ به خاطر خاطراتشان و فرزندانشان هرگز سعی بر بی آبرو کردن و ضربه زدن به همسر سابقشان و مادر بچه شان را فقط به خاطر لختی دیده شدن نداشتند. سینماگران خوب ارزش ها را حس میکنند هنرمندان انسانهای شریفی هستند. سینماگران غیرت و شرف و وجدان دارند.

در برابر توطئه؛ "ضربه را با ضربه پاسخ میدهیم " فرمایش حضرت آقا رهبر معظم انقلاب. گر ضربتی زدی ضربتی نوش کن "  

پاسخ الهام چرخنده به صحبت های همسر سابقش

پاسخ الهام چرخنده به صحبت های همسر سابقش
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 192
برگرفته از فرارو - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 150 42
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف