نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پاسخ منفی بازیگر زن بالیوود به مجید مجیدی
مجید مجیدی ، بازیگر
کانگانا رانات بازیگر مشهور هندی به درخواست مجید مجیدی برای ایفای نقش در فیلم پشت ابرها پاسخ منفی داد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395

بازیگر زن بالیوود به مجید مجیدی جواب رد داد

مجید مجیدی کارگردان فیلم موفق بچه های آسمان برای تکمیل بازیگران جدیدترین فیلمش دست روی یک بازیگر مشهور هندی گذاشت اما با پاسخ منفی او مواجه شد . کانگانا رانات بازیگر مشهور هندی بعد از مذاکراتی کهه با مجیدی داشت حاضر نشد در فیلم جدید مجید مجیدی ایفای نقش کند.

پاسخ منفی بازیگر زن به مجید مجیدی

مجید مجیدی که قصد دارد فیلمی به نام «پشت ابرها» را بسازد، به کانگانا رانات بازیگر زن بالیوود پیشنهاد همکاری داده بود، اما آن طور که رسانه های خارجی گزارش داده اند، این بازیگر که تا پای قرارداد هم با سازنده «رنگ خدا» پیش رفت، اما کار در این پروژه سینمایی را رد کرده است.

در فیلم «پشت ابرها» دو شخصیت اصلی به نام های ایشان خاطر و کانگس وجود دارند و کانگانا قرار بود نقش کانگس خواهر ایشان خاطر را ایفا کند. او فیلمنامه این کار را هم خواند و پس از موافقت اولیه، در تصمیمش تجدید نظر کرده و جواب پایانی خود را به مجیدی اعلام کرده است.
مجید مجیدی

کانگانا رانات بازیگر مشهور هندی به مجید مجیدی جواب رد داد

براساس نوشته رسانه های هندی، این رفتار از ستاره های سینمای بالیوود که فیلم های زیادی به آن ها پیشنهاد می شود، عجیب نیست و هنرپیشه های زن مشهور می توانند هر نقشی را قبول یا رد کنند.

مجیدی و رانات با هم ملاقاتی داشتند که طی آن فیلمساز ایرانی از تصمیم این بازیگر مطلع شده است. مجیدی دلایل او را درک کرده است.

فیلم جدید مجیدی درباره رابطه یک خواهر و برادر با یکدیگر است؛ یک پسر نوجوان و خواهر جوانش که در جریان اتفاقاتی به یک رشد روحی و نوعی بلوغ می رسند. این اثر با رعایت مولفه های سینمای مجیدی ساخته می شود و قابلیت اکران شدن در ایران را هم دارد.

پاسخ منفی بازیگر زن بالیوود به مجید مجیدی

پاسخ منفی بازیگر زن بالیوود به مجید مجیدی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف