نمناک اخبارفرهنگ و هنر پاسخ وزیر به عرضه کتابهای حریم سلطان و عشق ممنوعه
دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ی عرضه کتابهای حریم سلطان و عشق ممنوعه در نمایشگاه کتاب که بر اساس سریال های ماهواره ای شبکه های فارسی زبان خارج از کشور است پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1392

'سیدمحمد حسینی درباره انتشار و عرضه کتاب های «حریم سلطان» و «عشق ممنوعه» بر اساس سریال های ماهواره یی شبکه های فارسی زبان خارج از کشور در نمایشگاه کتاب تهران، گفت:در نمایشگاه کتاب گروهی برای نظارت بر این گونه مسائل وجود دارد. قطعا اگر کتاب ها مجوز چاپ نداشته باشند و در نمایشگاه عرضه شوند، با ناشران آن ها برخورد می کنیم، ولی اگر مجوز نشر گرفته اند و در حال عرضه در نمایشگاه هستند، نشان می دهد که قبلا در بررسی کتاب ها از سوی مسؤولان کوتاهی صورت گرفته است.
وزیر ارشاد درباره ی کتا ب های ناشران خارجی که در گمرک مانده و هنوز ترخیص نشده است، گفت:در این زمینه گمرک قول همکاری داده است. کتاب های ناشران خارجی به تدریج به نمایشگاه رسیدند و در روزهای آینده هم اگر کتابی مانده باشد، ترخیص خواهد شد.
او در ادامه درباره میزان استقبال مردم از نمایشگاه کتاب گفت:روز گذشته 250 هزار نفر از نمایشگاه بازدید کردند که با توجه به روزهای ابتدایی گشایش نمایشگاه، استقبال خوبی بوده است. اما ممکن است به خاطر تغییراتی که امسال در فضای نمایشگاه به وجود آمده و اضافه شدن فضا مثل هر سال شاهد غلغله ی جمعیت نباشیم.'

پاسخ وزیر به عرضه کتابهای حریم سلطان و عشق ممنوعه

پاسخ وزیر به عرضه کتابهای حریم سلطان و عشق ممنوعه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف