نمناک ورزشوالیبال روایت پاسور تیم ملی ایتالیا از درگیری با مهدی مهدوی
پاسور تیم ملی ایتالیا ، تیم پیکان
پاسور تیم ملی ایتالیا که هم اکنون در تیم پیکان بازی کمی کند در جریان بازی با تیم بانک سرمایه با مهدی مهدوی درگیر شد و اتفاقات تلخی افتاد.

اتفاقات زشت میان پاسور تیم ملی ایتالیا و مهدی مهدوی

والریو ورمیلیو ، پاسور ایتالیایی تیم پیکان ؛ بمب تجربه و البته تکنیک است او می گوید من در والیبال ایتالیا به هر آنچه که می خواستم دست یافته ام و موفقیتی باقی نمانده که به آن نرسیده باشم و خیلی دوست داشتم که فعالیت والیبالی ام را خارج از کشورم ادامه دهم و تصمیم گرفتم ایران را انتخاب کنم. اما متاسفانه در بازی تیم پیکان مقابل تیم بانک سرمایه اتفاقات بدی بین او و بازیکنان پیکان افتاد که خاطره تلخی را برای پاسور تیم ملی ایتالیا برجای گذاشت.

اتفاقات زشت میان پاسور تیم ملی ایتالیا و مهدی مهدوی

روز یکشنبه ششم دی ماه در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال ، تیم های پیکان و بانک سرمایه در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با حواشی تلخی همراه بود. در این دیدار والریو ورمیلیو پاسور ایتالیایی پیکان و مهدی مهدوی درگیری شدیدی داشتند که منجر به محرومیت هر دو بازیکن شد.

والریو ورمیلیو که پاسور تیم ملی ایتالیا نیز می باشد در گفت و گو با گاتزتا دلو اسپورت در مورد حواشی این دیدار اظهارداشت

در ایران بازی ها همانند جنگ است، در بازی مقابل تیم بانک سرمایه بازیکنان تیم حریف به زبان های انگلیسی و ایتالیایی حرف های زشتی به من می زدند که من در ابتدا می خواستم سکوت کنم و جوابی به آنها ندهم ولی این قضیه تا پایان بازی ادامه داشت. مهدی مهدوی پاسور تیم سرمایه حتی به مادر من نیز توهین کرد. در این دیدار محمد موسوی ضرباتی را به سر و کمر من وارد کرد که به خاطر آن سه هفته باید استراحت می کردم. مهدی هم ضربه ای را در این درگیری ها به زانوی من وارد کرده و مرا مصدوم کرد.

 

اتفاقات تلخ برای پاسور تیم ملی ایتالیا در ایران

ورمیلیو درحالی این مسائل را مطرح می کند که بازیکنان تیم بانک سرمایه در توجیه درگیری هایشان با این بازیکن اعتقاد داشتند که پاسور پیکان به سه زبان به آنها فحش داده است. 

روایت پاسور تیم ملی ایتالیا از درگیری با مهدی مهدوی

روایت پاسور تیم ملی ایتالیا از درگیری با مهدی مهدوی
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 17
برگرفته از طرفداری -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف