پالایشگاه نفت تهران

جزئیات سرقت از خط لوله اصلی پالایشگاه نفت تهران

تاریخ انتشار : 18 دی 1397کد مطلب : 1054زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری سارق حرفه ای که اقدام به سرقت از فرآورده های نفتی در خط لوله اصلی پالایشگاه نفت تهران را می کرد خبر داد.

سرقت از خط لوله اصلی پالایشگاه ری

فارس:فرمانده انتظامی شرق استان تهران از شناسایی سارق حرفه ای که با حفر تونل 70 متری اقدام به سرقت از فرآورده های می کرد، دستگیر شد. 

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اعلام خبر دستگیری یک سارق فرآورده های نفتی اظهار داشت:طی تحقیقات پلیس که در منطقه حوالی روستای گلزار صورت گرفت مشخص شد که در این منطقه تردد تانکرهای نفت کش و تانکرهایی سوختی که در پشت خودروهای نیسان هست در منطقه زیاد شده است. 

ناظری در ادامه گفت:با تحقیقات و گشت های شبانه مشخص شد که هیچ خودروی در منطقه سوخت تخلیه نمی کند و بعد از تحقیق و تفحص مشخص شد که فرد سارق که صاحب چهار دیواری در آن منطقه است با ورود خودروهای نفتی به آنجا اقدام به حفر 70 متر تونل از زمین خود تا مسیر انتقال فرآوردهای نفتی کرده است. 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان داشت:این فرد با ایجاد فلکه 450 اینچی در لوله اصلی اقدام به سرقت از فرآورده های نفتی که به استان مازندران منتقل می شد، می کرد. 

وی در این خصوص گفت:طبق اعترافات فرد سارق این اقدام حدود 4 ماه بود که صورت می گرفت و میزان سرقت هنوز مشخص نشده و در حال برسی این موضوع هستیم. 

وی در ادامه اظهار کرد:پالایشگاه فرآورده های نفتی ری در حال بررسی این سرقت است که چه مقدار از فرآوردهای نفتی از پالایشگاه ری به مازندران رسیده و کسری آن برعهده فرد سارق است. 

ناظر خاطرنشان کرد:این پرونده توسط اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی انجام شده و پرونده در حال بررسی است و فرد سارق به مراجعه قضایی معرفی شده است.

انتهای پیام/م

حفر تونل برای سرقت از خط لوله اصلی پالایشگاه نفت ری مازندران

00
این مطلب مفید بود ؟00
برچسب :
وبگردی