نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن 70 میخ و سوزن از پاهای زن هندی + تصاویر
پاهای زن ، مشکل عجیب زن هندی
پاهای زن جوان حدود 5 سال است که به وضعیت دردناک عجیبی درآمده است ، اسکن ها نشان داد که ساق پای او پراست از سوزن و میخ های ریز.

زنی که از پاهایش سوزن می بارد!!

زنی که ادعا می کند مدام از پوست پایش سوزن سرنگ و خیاطی خارج می شود پزشکان را متعجب ساخته ؛ پزشکانی که در یک مرحله 70 عدد سوزت از بدن این زن خارج کردند.
Woman Claims Needles and Syringes Come Out of Her Legs after Doctors Found 70 Objects in Her Body
پاهای زن
پاهای زن

تصویر دلخراش پاهای پر از سوزن و میخ های ریز زن هندی 

مشکل عجیب زنی که پاهایش سوزن تولید می کند!!

"آنوسویا دوی" 35 ساله اهل یکی از روستاهای شمال هندوستان ادعا می کند که حدود 5 سال است سوزن های ریز و درشت از پاهای او خارج می شود ، ادعایی که پزشکان ریشه ی آن را مشکل خود این زن می دانند و می گویند که او مبتلا به نوعی اختلال است و خود این سوزن ها را وارد بدنش می کند و سپس از بدن او خارج می شوند در حالیکه زن جوان مطمئن است که چنین اتفاقی نیافتاده و او هرگز سوزنی به خود نزده است.
خود او اصرار دارد که هرگز به خودش آسیب نرسانده است و می گوید:سوزنها به خودی خود همراه با درد زیادی از ساق پاهایم خارج می شوند، ولی تحمل این درد دیگر برایم مقدور نیست و می خواهم بیماری ام درمان شود.  
او که به واسطه ی این مشکل درد بسیاری را تحمل می کند در ادامه گفت :راه رفتن و نشستن برای من بسیار سخت است چرا که گاهی از شدت درد پاهایم نمیتوانم هیچ حرکتی انجام دهم ؛ حدود 5 سال پیش برای اولین بار متوجه این مشکل شدم و دیدم که میخ و سوزن از پایم بیرون آمد .
پزشک جراح "ناراش" در این رابطه گفت :ما تمام بدن این بیمار را اسکن کرده ایم و تنها بخشی که سوزن های ریز در ان دیده شدند پاها بود و اعضای دیگر بدن هیچ اثری از این مشکل در خود نداشت.
پاهای زن
پاهای زن
سوزن های خارج شده از پاهای زن جوان 
پاهای زن
اسکن از پاهای پر از سوزن زن مبتلا به اختلال عجیب

خارج کردن 70 میخ و سوزن از پاهای زن هندی + تصاویر

خارج کردن 70 میخ و سوزن از پاهای زن هندی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف