نمناک سرگرمیگوناگون عکس جنجالی پاپ فرانسیس در سفر به آمریکا
پاپ فرانسیس ، عکس های پاپ فرانسیس
عکس جنجالی منتشر شده از پاپ فرانسیس رهبر سریر مقدس حکومت مرکزی کلیساهای کاتولیک جهان در فضای مجازی بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داد.
بازدید : 2,986 نفر

جنجالی ترین عکس پاپ فرانسیس

پاپ فرانسیس رهبر سریر مقدس حکومت مرکزی کلیساهای کاتولیک جهان بارها سوژۀ عکاسان ماهر شده است که در سفر آخرش به ایالت متحده آمریکا نیز بار دیگر با عکسی جدید و جنجالی که بیشترین بازدیدکنندگان را در فضای مجازی به خود اختصاص داده است مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایندیپندنت، ضمن تشکر از عکاسی که توانسته شکار لحظه را به خوبی و به موقع به تصویر بکشد، این عکس را در آلبوم خاطرات سفر پاپ به ایالت متحده آمریکا قرار داد.

پاپ فرانسیس

این اولین باری نبود که ردای وی در وزش باد بلند می شد، در گذشته تصاویری این چنین از پاپ گرفته شده بود. یکی از این تصاوبر مربوط به 19 سپتامبر 2015 است، زمانی که پاپ در جایگاه متحرک ویژه خود در هاوانا، با ردای خود که با جریان باد همسو شده، کلنجار می رود.

پاپ فرانسیس

عکس بعد مربوط می شود به سال 2014 و خارج از واتیکان:

پاپ فرانسیس

در اوایل همین ماه، یکبار دیگر پاپ فرانسیس در حالی که با ردای خود و وزش باد کلنجار می رفت، شکار دوربین عکاسان شد.

پاپ فرانسیس

ولی عکسی که در در سفر اخیرش به ایالت متحده آمریکا گرفته شد، چندین بار در فضای مجازی منتشر و کاربران با به اشتراک گذاشتن آن احساس و نظر خود را درمورد این تصویر ابراز کردند.

پاپ فرانسیس

عکس جنجالی پاپ فرانسیس در سفر به آمریکا

عکس جنجالی پاپ فرانسیس در سفر به آمریکا
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف