معلم عصبی
به دانش آموزان مدرسه گفته شده بود که با آرایش در مدرسه حضور پیدا نکنند ولی عدم رعایت این موضوع با واکنش عجیب و غریب معلم مرد مدرسه که بسیار عصبانی بود همراه شد.

وقتی معلم چینی از آرایش دخترها عصبی میشه..!

اگر ما قصد سفر به یک کشور داشته باشیم، ابتدا در اولین مرحله در جستجویی در صفحات مجازی و وب سایت های مختلف شروع به مطالعه قوانین، مقررات و حقایقی در مورد مقصدمان می کنیم تا طبق قوانینی که توسط دولت مردان آن طراحی و اجرا شده اند، آشنا شویم و اگر از کل به جزء به این موضوع نگاه کنیم، این مورد در بخش جزء است.

اما در کل اگر بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، می توانیم این موضوع را به این گونه دید که قبل از حضور در هر منطقه یا سازمانی باید قوانین و مقرراتی که در آنجا تعریف شده است، آشنا شویم و سپس با پوشش و قوانین مربوط به آن حاضر شویم. با این حال این یک قانونی است که در ذهن ما هک شده است و حتما به آن مراجعه خواهیم کرد!

 

با این حال اخیرا معلم مرد چینی که دانش آموزان دوره متوسط آنها، به قوانین مدرسه اهمیت نمیدادند، دست به اقدامی عجیب و شوکه کننده ای زد. از قرار معلوم در مدرسه هشدار داده شده بود که دانش آموزان دختر نباید آرایش کنند و اما آنها این قانون را رعایت نکردند و معلم مرد جوان با استفاده از یک دستمال خیس اقدام به تمیز کردن آرایش آنها کرد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.

سخنگوی این مدرسه در طی مصاحبه ای با رسانه گفت که دانش آموزان دختر آنها برای حضور در کلاس درس آرایش می کردند و به همین دلیل آنها مجبور شدند تا قانونی را در رابطه با آن اجرایی کنند که به دلیل عدم توجه آنها، معلم مرد با آنها برخورد کرد. با این وجود در طی نظرسنجی که در صفحات مجازی، 64 درصد از شرکت کنندگان با سیاست مدرسه موافق بودند.

عصبانی شدن معلم مرد از آرایش دانش آموزان دختر + عکس

3.690
این مطلب مفید بود ؟6525
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی