نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی در خانه کاملا طبیعی خالکوبی و تاتو را پاک کنید + روش
پاک کردن تاتو ، پاک كردن تاتو با مواد گياهی
گاهی اوقات ممکن است از خالکوبیتان پشیمان شوید و اقدام به پاک کردن تاتوی خود کنید اینکار را می توانید بدون لیزر در خانه با مواد طبیعی انجام دهید.

راه پاک کردن خالکوبی و تاتو در خانه چیست؟

پاک کردن تاتو ی ابرو و بدن روش های مختلفی دارد که رایج ترین آنها استفاده از لیزر است. اما روش های خانگی هم برای پاک کردن تاتو با مواد طبیعی وجود دارد. از طرفی خالکوبی یکی از هنرهای محبوب مردم است.

این کار هیچ قانونی ندارد، زیرا مردم می توانند در هر جایی از بدنشان خال کوبی کنند. گاهی اوقات مردم تصمیم می گیرند که روی پوستشان خال کوبی کنند, اما بعداً ممکن است پشیمان شوند.

با این حال گزینه های پزشکی زیادی برای پاک کردن تاتو و درمان هایی برای این کار در دسترس هستند، اما بسیار گران میباشند و شاید برای هرکسی انجام آن میسر نباشد خبر خوب این است که برخی درمان های خانگی وجود دارند که به همان اندازه موثر هستند و ما در این بخش از نمناک آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

پاک کردن تاتو در یک جلسه

راه های طبیعی و خانگی فوق العاده برای پاک کردن تاتو و خالکوبی ابرو وبدن

بهترین روش های گیاهی و طبیعی پاک کردن تاتو و خالکوبی بدن در خانه

پاک کردن تاتو با آلوئه ورا:

آلوئه ورا برای بسیاری از درمان های پوستی و در محصولات آرایشی استفاده می شود. به دلیل وجود ویتامین E و پادریا تومنتوسا بر روی خالکوبی بسیار موثر است. مخصوصا برای خالکوبیهای تازه. این روش برای زیبا سازی پوست در دسترس است.

آلوئه ورا

چگونه در خانه تاتو پاک کنیم؟

نمک برای پاک کردن تاتو و خالکوبی:

نمک یک ماده ساینده است. سدیم و کلر موجود در نمک به رهایی از خالکوبی کمک می کنند. آنها به شدت به پوست نفوذ می کنند و ساختار جوهر را می شکنند. کمی آب به نمک اضافه کنید و یک اسفنج را در آن خیس کنید.

حالا اسفنج را به مدت 30 دقیقه تا یک ساعت روی پوستتان بمالید و بعد با آب گرم تمیز کنید. استفاده از نمک، یک روش ارزان اما موثر است.

نمک درمانی

چگونگی پاک کردن تاتوی ابرو و بدن

عسل موثر در پاک کردن خالکوبی و تاتو:

عسل یک راه طبیعی موثر برای پاک کردن خال کوبی در خانه است, به ویژه برای خالکوبی کوچک و ران.

دو قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا, ماست, نمک و عسل را باهم مخلوط کنید تا خمیر سفتی به دست آورید. حالا این ترکیب را روی پوست خود بمالید و بعد از نیم ساعت با آب گرم بشویید.

عسل برای تتو

روشی موثر برای پاک کردن تاتو 

پاک کردن تاتو با پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده:

استفاده منظم از پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده برای خلاص شدن از خالکوبی کارآمد است. سلول پوست را برای رسیدن به جوهر خالکوبی پاره می کند.

آن ها را کاملاً مخلوط کرده و ژل آلوئه ورا به آن بزنید، تا یک خمیر سفت تهیه شود. سپس این مخلوط را به آرامی روی خالکوبی تان بمالید. انجام منظم این کار می تواند برای همیشه خال کوبی را پاک کند.

لیمو عالی برای پاک کردن تاتو و خالکوبی:

استفاده از لیمو به عنوان بهترین روش برای پاک کردن یا کاهش خالکوبی شناخته شده است. یک عامل سفید کننده طبیعی است، به خاطر وجود اسیدهای طبیعی موجود در آن. مواد شوینده طبیعی اش جوهر را پاک می کنند.

برای پوست امن است و هم چنین سلول های پوست را تشویق می کند تا سطحی صاف داشته باشند. از آب لیمو با نمک استفاده کنید. رنگ جوهر را محو می کند و لایه های فوقانی یا پایینی پوست را از بین می برد.

لیمو برای تتو

نحوه پاک کردن تاتو با لیمو

تهیه لایه بردار طبیعی برای پاک کردن تاتو:

روغن ویتامین E, ژل آلوئه ورا و زردالو را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را مستقیم بر روی سطح پوست خود با حرکات دایره ای بمالید. اجازه دهید تا پنج دقیقه بماند.

از آب سرد برای آبکشی پوستتان استفاده کنید. این کار را به صورت روزانه و برای یک ماه انجام دهید و خواهید دید که جوهر خال کوبی شما کم کم محو می شود.

پاک کردن تاتو با آب لیمو و نمک:

مرحله 1:100 گرم نمک را با کمی آب لیمو مخلوط کنید, سپس یک توپ پنبه را به این مایع آغشته کنید و روی جوهر روی پوست بمالید.

مرحله 2:استفاده از پنبه برای مالیدن روی پوست به مدت 30 تا 60 دقیقه به طوری که مخلوط نمک - لیمو عمیقاً در پوست جذب شود.

مرحله 3:تمیز کردن پوست با آب گرم:

در استفاده از این روش باید سوزش زخم را تحمل کنید. بنابراین، باید زمانی که از یک پاک کننده خالکوبی طبیعی در خانه استفاده می کنید، خود را آماده کنید.

لیمو و نمک

بهترین روش پاک کردن تاتو 

درمان کلوئید با استفاده از پاک کننده خالکوبی روغن اسطوخدوس:

طرز استفاده:

برای استفاده موثر از روغن اسطخدوس به عنوان یک روش درمانی برای کلوئی بسیار ساده است، فقط باید از یک پنبه نرم برای ماساژ دادن ناحیه کلوئیدی در حدود 2 بار در صبح و عصر استفاده کنید.

روش اسکراب زردآلو برای پاک کردن تاتو :

روش اسکراب زردآلو معمولاً با نمک انجام می شود تا به عنوان لایه برداری عمل کند.این روش شامل مخلوط کردن نمک و زردآلو و مالیدن آن روی خال کوبی است.نمک، به عنوان یک ساینده عمل می کند و قدرت پاک سازی زردآلو جوهر را از بین می برد با این حال آن را به طور کامل پاک نمی کند.

زرد آلو

پاک کردن تاتو با اسکراب میوه ها

روش پاک کردن خالکوبی یا تاتو با سمباده:

این آخرین نکته مهم در مورد نحوه پاک کردن خال کوبی در خانه با ترکیبات طبیعی است. در حقیقت، این انعام بسیار ساده ای است و شما نیاز ندارید که مواد اولیه زیادی برایش تهیه کنید.

روش کاغذ سنباده روشی است که ناحیه را مالش می دهید و پوست برداشته می شود. بیشتر افرادی که این روش را امتحان می کنند، از کاغذ سنباده و آلوئه ورا برای مالش دادن پوست و تجزیه جوهر استفاده می کنند.

کاغذ سمباده

پاک کردن تاتو با سمباده کشیدن

برای پاک کردن تاتو مخلوطی از آلوئه ورا، نمک، عسل و ماست را امتحان کنید.

2 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا، 2 قاشق غذا خوری (34 گرم) نمک، 2 قاشق غذا خوری عسل (30 میلی لیتر) عسل و 2 قاشق غذا خوری (30 میلی لیتر) ماست را در یک کاسه را ترکیب کنید.

این مخلوط را به خالکوبی خود بمالید و بگذارید حداقل 30 دقیقه بماند. این ناحیه را به مدت 30 تا 40 دقیقه با نمک بمالید. در این فرآیند اساساً پوست با نمک تراشیده میشود.

از اسفنج مرطوب گاز با نمک روی آن استفاده بکنید و آن را به خالکوبی خود بمالید تا وقتی که این منطقه به رنگ قرمز تیره تبدیل شود. این فرآیند راحت خواهد بود و نمک به عنوان بی حسی عمل می کند.

بعد از این که پوست خود را با نمک مالش دادید، پماد آنتی بیوتیک را به منطقه بمالید و به مدت 3 روز آن را بپوشانید. پوست شما ظاهری شبیه چرم پیدا می کند. بعد از حدود یک هفته، لایه های بالایی پوست محو می شوند و ظاهر خال کوبی کاهش می یابد.

ازبین بردن تتو

پاک کردن طبیعی تاتو در خانه 

با این حال، این فرآیند می تواند منجر به زخم و عفونت شود. شما می توانید این درمان را 6 تا 8 هفته یک بار امتحان کنید تا پوست به طور کامل درمان شود. از کرم های پاک کننده خال کوبی تجاری پرهیز کنید.

این کرم ها توسط اداره مبارزه با مواد مخدر فدرال تایید نشده اند و ممکن است کارساز نباشند. علاوه بر این، چون اسیدی هستند، گاهی اوقات می توانند باعث واکنش های پوستی و یا خارش پوست شوند.

 

بهترین روش سریع پاک کردن تاتو و خالکوبی در خانه + دستور

در خانه کاملا طبیعی خالکوبی و تاتو را پاک کنید + روش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 1286
منبع : pulse / vkool / wikihow / بخش دنیای مد نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 1085 201
نظر کاربران
shk

shk

سلام تشکر از قرار دادن مطالب جالبتون من از روش پیشنهادی شما برای پاک کردن تتو ابرو با نمک استفاده کردم و الان یک مشکل دارم که دور تتو من لکه هایی به رنگ تتو خودم پخش شد نمیدونم کبودی یا رنگ که پس داده و محل انجام این کار هم زخم نیظت فقط احسای سوزش بود لطفا راهنماییم کنید

پاسخ دادن 371 136
ترانه

ترانه

باتشکر از راهنمایی شما.سوال من در خصوص پخش شدگی رنگ سیاه تاتو در بافت زیرین خط چشم میباشد.طبق بررسیهای انجام شده لیزر در اطراف چشم خطرناک میباشد.لطفأ اگر روش دیگری هست اینجانب را راهنمایی نمایید.حدودأ 7ماهی است که خط چشم کشیدم

پاسخ دادن 230 101
میلاد

میلاد

سلام.دوست عزیز دستکاری تتو بدون کمک یه حرفه ای کار یا پزشک بسیار خطرناک هست و احتمال پخش شدن رنگ بسیار زید هست.لطفا به دکتر مراجعه کنید

پاسخ دادن 35 15
مینا

مینا

بهترین پاک کننده تاتو کیوی هست .کیوی له کرده وروی تاتو بگذارید واین روندو تا دوهفته انجام دهید کاملا پاک میشه

پاسخ دادن 216 68
م

م

سلام ینی با کیوی پاک میشه من الان 9 روزه که قاب سایه زدم تو رو خدا ینی بزنم پاک میشه

پاسخ دادن 128 64
محبوبه

محبوبه

طوروخدا واقعا پاک میشه من خیلی خیلی پشیمونم از اینکه ابروهامو تتو کردم

پاسخ دادن 116 30
سمیرا

سمیرا

واقعا پاک میشه من هرچی کیوی میذارم هیچ اثری نمیبینم توروخدا راستشو بگید دارم از غصه میمیرم

پاسخ دادن 141 56
مهناز

مهناز

سلام من حدود چندماهه خط چشم تتو کردم اما ازهمون اول رنگ تتو تا یک میلیمتر بالاترش پخش شده.همه میگن انگار سایه زدی وپخش شده توی گرما.زیبایی چشمم رااصلابااینکار ازدست دادم...بهم راهنمایی کنین چکلرکنم

پاسخ دادن 165 68
Sepide

Sepide

مي شه لطف كني اگه به نتيجه اي رسيدي به منم بگي لطفاً ، خيلي دعات مي كنم

پاسخ دادن 39 23
فرخنده

فرخنده

لطفاً اگر به نتیجه رسیدید به من هم اطلاع بدید.

پاسخ دادن 73 25
مینا

مینا

سرکه ونمک هم روش خوبیه ولی من از اکسیدان و پودر دکلره باهم برای پاک کردن ابرو استفاده کردم .البته باهم ترکیب کردم و هر روز زدم تا 10روز و خیلی نتیجه گرفتم .

پاسخ دادن 118 44
مهدی

مهدی

سلام,,,وقتی از اکسیدان و دکلره استفاده کردین جای سوختگی روش نمونده, چقد باید روش بمونه,موقعه استفاده تاول زد,,,,,ممنون

پاسخ دادن 104 56
لیلا

لیلا

سلام من الان یک ماهه هاشور کردم ولی خیلی خیلی تیره شده خیلی پشیمونم لطفا کمکم کنید

پاسخ دادن 82 37
پارمیدا

پارمیدا

سلام خسته نباشید من با نمک امتحان کردم الان روی تاتوم زخم شده و خون ریزی می کنه ایا مشکلی واسه ابروم پیش نمیاد یا جاش گود نمیشه خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنین

پاسخ دادن 92 50
مریم

مریم

سلام ینی من که 9قاب سایه ابرو زدم بزنم پاک میشه چون ابروهام خیلی افتضاحه

پاسخ دادن 43 22
ـshaghayegh

ـshaghayegh

من الان دوماه هاشور کردم خیلی پشیمونم منگیخام پاک کنم ولی نمیدونم بااین کار پاک میشه بااب ونمک

پاسخ دادن 38 13
اسرا

اسرا

واقعا کیوی برای پاک کردن تاتوجواب میدهد

پاسخ دادن 150 57
عسل

عسل

سلام خسته نباشید. من هم از تاتوی ابروم اصلا راضی نیستم،برای پاک کردنش با لیزر هم کلینیک مشاوره گرفتم اما گفتن چون تاتوی آبراهام قهوه ای روشن هست شاید جواب نگیرم.میشه مفصل تر راهنماییم کنید!

پاسخ دادن 50 23
Eli

Eli

من از اسپری مو بر به دنباله ابرم زدم و دو دقیقه صبر کردم بعد کنی ماساژ دادم بعد ۵ دقیقه شستم هم خیلی سوخت هم قرمز شد بعدش کرم آلفا زدم خیلی خیلی خیلی خوب شد یعنی مطمئن هستم با یکبار دیگه کلا پاک میشه..موفق باشید دوستان

پاسخ دادن 67 40
Behnam tattoo

Behnam tattoo

یالیزر یا ریمو فقط ک ریمو با مراقبت های ویژه و کسی ک کار بلده انجام بدید در غیر این صورت لیزر بهترین راهه ریمو ب خطرش نمی ارزه

پاسخ دادن 17 10
فرزانه

فرزانه

سلام من قبلا تتو کردم زیر ابرومو پاک کرد یه قسمت سفیدی موند رو پوستم بعد۳سال هم خوب نشد.ب تازگی رفتم پیش یه ارایشگر دیگه گفت ریموو میکنم الان ۲روز از روش میگذره احساس میکنم سفید تر و پهن ترش کرده خیلی میترسم ازبین نره سره کارم خجالت میکشم حس میکنم همه دارن ب ابروهام باتعجب نکاه میکنن! تورو خدا اگه درین زمینه چیزی میدونید بگید بنظرتون میره؟ چیکار کنم؟

پاسخ دادن 33 18
ناشناس

ناشناس

عزیزم ریمو اولش خیلی تابلو زشت دیده میشه حتما باید ویتامین AD استفده کنی

پاسخ دادن 19 7
نیلوفر

نیلوفر

من جوش شیرین با ابلیمو مخلوط کردم اولش کف میکنه بعد حالت خمیر میشه بزنید روش جواب میده دوسه روزه جواب میگیرید البته بعدش با پماد چرب ونید

پاسخ دادن 120 70
شهره

شهره

نیلوفر جون میشه لطف کنید بگید چند دقیقه باید روی تاتو بمونه

پاسخ دادن 65 43
زهره

زهره

من تاتوي قديمي و عميق دارم چه روشي بهتره كه كامل پاك شه؟لطفا راهنماييم كنين دوستان

پاسخ دادن 111 51
محمد

محمد

سلام با نظراتتون من غلط بکنم تتو بزنم

پاسخ دادن 121 18
امیر

امیر

با سلام من یه تتو رو دستم بازوم دارم ک تو مایه های سبز ،ابیه میخواستم بدونم کدام یک از روش ها زود تر جواب میده

پاسخ دادن 86 43
شیدا

شیدا

سلام من یه تاتو قدیمی رو کتفم دارم.رنگش سبزو ابی شده.با چی میتونم پاکش کنم؟؟با لیزر کاملا از بین میره؟؟

پاسخ دادن 61 23
شاپرک

شاپرک

من همین امروز زدم همین امروزم پشیمون شدم میخوام همه ی راه هارو امتحات کنم بالاخره یکیش جواب میده

پاسخ دادن 79 21
سلام من هم یک ماهه

سلام من هم یک ماهه

من هم یک ماهه تتو کردم دوست ندارم قیافمو عوض کرده هر چه میشویم نمیره لطفا اگه راه داره برام بگین

پاسخ دادن 34 19
بهناز

بهناز

منم2روزه ابروموزدم خیلی پشیمونم اصلامدلش ودوس ندارم

پاسخ دادن 42 17
فاطمه

فاطمه

سلام. من پارسال ابرمو تتوی قهوه ای روشن کردم ابروهام خیلی کمه ولی پوستم هی رنگو پس میزد خیلی هم بد و تا به تا زده برام الان کمرنگه ولی رو ب قرمزی رفته و چون بالاتر از ابرومم هست خیلی بدم میاد به نظرتون اگر روش کیوی و نمکو انجام بدم تا عید بهتر میشه خیلی پشیمونم ولی خب ابروهام نصفه و کمه مجبور بودم

پاسخ دادن 88 44
حسام

حسام

من امروز ي تتو رو دستم زدم خيلي پشيمون شدم،نميدونم چجوري بايد پاكش كنم ك زودتر نتيجه بگيرم

پاسخ دادن 86 28
فاطمه

فاطمه

سلام منم الان سه روز تاتو ابرو کردم خیلی بد واسم زده پشیمونم تو رو خدا بگید بهترین راه چیه میخوام تا عید پاک شه

پاسخ دادن 67 25
الهام

الهام

من الان چندماهه تتو کردم خیلی پشیمونم توراخدابگین سریترین راه کدومه

پاسخ دادن 39 19
سهیلا

سهیلا

سلام من دیروز تاتو کردم ابروهامو هاشور زدم اصلا راضی نیستم تورو خدا بگید چیکار کنم که زودتر پاک بشه

پاسخ دادن 64 39
سميرا

سميرا

سلام منم تاتوي لب زدم افتضاحه چيكار كنم تا پاك شه دارم دق ميكنم لبام كبود رنگ شده و كج

پاسخ دادن 41 17
Bahar

Bahar

خط لب اصولا زود پاك ميشه و نميمونه نگران نباش من بيچاره دو روزه تتو زدم ابروهام شده مثل پاچه بزغاله

پاسخ دادن 56 18
فری

فری

من دیروز هاشورزدم همون موقع اشتباه زد پاک کرد دوباره زد ردش زیر چشمم سفید مونده خیلی پشیمونم زدم خودمو داغون کردم

پاسخ دادن 33 16
منال

منال

سلام من از اب ونمك استفاده كردم خيلي سوخت ويكهفته زخم بود ولي حالاكاملا جاي تاتو تميز وبيرنك شده

پاسخ دادن 56 19
محمد

محمد

سلام به همه ی دوستان. یه روش دیگه هم برای پاک کردن تاتو بدن هستش. اونم اینه که رویه تاتو , یه تاتو دیگه بزنین . تاتو رنگه بدن میگن. همون جاهایی که تاتو زدین روش براتون تاتو میزنن و از بین میره. این نکته رو داشته باشین که جوهر رو بدنتون هنوز هستش ولی دیده نمیشه دیگه چون همرنگه پوستتونه . من خودم واسه از بین بردن تاتو رو دستم این کارو انجام داد . ✌

پاسخ دادن 44 31
سودی

سودی

منم دیروز دم ابروهامو هاشورکردم.ولی آرایشگر گند زد بهش پهن تر از تاج و بدنه ابرو شد و لنگه به لنگه شد.بهشم گفتم گفت لنگه به لنگه طبیعی تره!! تازه فهمیدم با چه احمقی طرفم.کلی سرچ کردم شروع کردم به امتحان روشها.آبلیمو و آب نمک کمرنگش کرد خیلی میسوخت دیدم زیادی حساس شده پوستم یه لایه ضخیم وازلین میزنم میزارم می مونه بعد 15دقیقه پاک میکنم دوباره تکرارمیکنم رنگش رو بیرون میکشه.امشبم کلا با وازلین میپوشونم خیلی کمرنگ شده.ولی جای خراشها قرمزه فعلا نمیدونم محومیشه یا نه ولی درتلاشم ترمیمش کنم.اونایی که تازه هاشورکردین و پشیمونین میتونید پاکش کنید.ولی اگه از روش زمان بگذره نمیدونم چطور پاک میشه.موفق باشین.

پاسخ دادن 22 12
ارزو

ارزو

قرمزی طبیعیه. اگر با لیزر هم پاک کنی جاش قرمز میمونه. اگر پوست حساسی داری تا چند ماه دیگه کاملا خوب میشه.

پاسخ دادن 13 8
یگانه

یگانه

سلام.خیلی با نمک توضیح دادی.منم سه روز پیش ابروهامو هاشور کردم.دیدم هی دستهای دختره میلرزه.ولی مثل خنگها وایسادم تا تاتو زد.هیچی دیگه ابروهام لنگه به لنگ که شد هیچ.یکی از ابروهام قوص داره و بالاس اون یکی پایینه و صاف.قیافم مسخره شده اصلا.منم از لجم همه زخمهای تاتو رو کندم.نذاشتم بمونه.ولی رنگش خیلی بره.حالا منم میخوام پاک کنم

پاسخ دادن 18 14
ارزو

ارزو

سللام. این روش فوق العاده بود. من تونستم تتوی ابرو پاک کنم

پاسخ دادن 262 134
راحيل

راحيل

سلام ارزو جون كدوم روش براي پاك كردن تاتو ابروت استفاده كردي من الان ٧ماهه تاتو كردم اما از همون روز اول تا الان در پي پاك كردنم چون يكي از ابروهام بالاست يكي پايين ،الان هم يكي كمرنگ شده يكي پررنگ .شما از چه روشي استفاده كردين براي پاك كردن تاتو ابروتون؟!

پاسخ دادن 75 30
سحر

سحر

آرزو جان میشه بگی منظورت کدوم روشه و چه قدر گذاشتی بمونه ؟؟..ممنون میشم

پاسخ دادن 25 10
لیلا

لیلا

ارزو جون تروخدا کامل و دقیق بگو چیکار کردی که پاک شد تروخدا هرکی میدونه بگه. من دوروزه هاشور زدم تاج ابروهامو ولی میخوام پاک کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنین

پاسخ دادن 18 9
طاهره

طاهره

باید همون موقع میشستی و با آب نمک ماساژش میدادی و وقتی زخمش پوسته پوسته میشد میکندی که رنگ با زخم بیاد بیرون .کمرنگ تر میشه

پاسخ دادن 8 7
مهسا

مهسا

سلام دوستان .من ابروهای مشگی و پری دارم فقط یکی از تاج ابروم ی ذره کمه دوسال پیش خرشدم هاشور زدم و بعد دوماه عین سگ پشیمون شدم چون همه متعجب بودن ک چرا ابروت اینطوریه خلاصه با همین نمک امتحان کردم وقتی دسمالو میکشی بعد ی چند دقیقه ی حالت سری پیدا میکنه اون تیغی ک ابرومو هاشور زد و ارایشگره داد بهم ک واس ترمیم هردفعه همرام باشه من اونو کشیدم ب تاج ابروم خیلی دل میخاد بای درد داره وسوزشو بذارین کنار اگ واقعا میخاین بره وای باورتون نمیشه در عرض ی هفته الی ده روز ابروم خوب شد از پماد تترا سیکلین استفاده کردم واس زخم ن گود شد ن جاش موند تازه همون اندازه ک تاج ابروم کم بود همون اندازه در اومد هیچی هیچی نشد رفتم ارایشگاه ارایشگره ی تتو رودستش بود با همین روش پاک شد بخدا نگران هیچینباشین پاک میشه من با شما پدرکشتگی ندارم ک بیام دروغ بگم درکتون میکنم ولی این روش صددرصدیه.موفق باشین بدون تتو

پاسخ دادن 21 7
 هستم از آلمانAhmed

هستم از آلمانAhmed

من بدنم زیاد تتو دارم میخواهم پاک کنم بعضی هاشو با تیغ و سوزن تراشیده کمی رفته اما تتو های که با دستگاه تتو زدم خیلی زیاد است. میشه یه راه خوبتر پیشنهاد کنید. باحترام

پاسخ دادن 22 9
نسترن

نسترن

سلام من ۵ماه یه تتو کوچولو زدم رو پام الان خیلی پشیمونم میخام هرچی زوتردپاک بشه یعنی با نمک و آب پاک میشه یا با جوش شیرین و آبلیمو تورو خدا به منم بگین..

پاسخ دادن 32 11
AlishmaS

AlishmaS

سلام من رو دستم خالکوبی بزرگ کردم با دست زدم بدون دستگاه میخوام بدونم که چجوری باید پاکش کنم لطفا راهنمایی کنین ممنون

پاسخ دادن 24 8
sm

sm

اولا کایی که اینومیخونن سعی کنن کلاتاتو هاشور بیخیال شن من خودم کلی گشتم ارایشگر خوب پیدا کردم نمونه کاراشم دیدم با چند نفر حرف زدم راضی بودن اما ابرویی که واسه من درست کرد خیلی بد هست اصلا به صورتم نمیاد.واسه پاک کردن هاشور تازه باید بشور ین اصلا هم چرب نکنین تا خشک بشه بعد بکنینش یکم سوزش درد داره اما از هیچی بهتره. واسه اون روش استفاده کیوی هم باید بگم از کیوی سفت استفاده کنین اسیدش بیشتره یه ورق کیوی رومحل بزارین بعد 10دقیقه 15بردارین با دستمال مرطوب محکم بگشید پاک کنید میبینید که جوهر گرفته به دستمال ده روزی زمان میبره احتمالا خراش هم میافته پوست ولی اثر داره

پاسخ دادن 18 12
علی

علی

سلام من روی دستم تاتو زدم ولی دلم رو زده چیکار کنم پاک بشه؟؟

پاسخ دادن 16 14
محدثه

محدثه

سلام به همه ی دوستان ازیه لایه بردار خیلی خوب استفاده کنین وروز تتو خودتونا مرتب پنکک بزنین و تتو را رنگ کنین به مرور زمان کمرنگ میشه و میره

پاسخ دادن 15 11
وحید

وحید

با سلام .من خودم تتوکارهستم ولی خیلی هارو که میخواسن تتو بزنن منصرف کردم دوستان اگر خیلی تتو دوس داشتین بزنین یه جایی از بدنتون بزنید که تو دید خودتون نباشه وگرنه سر یک ماه بهترین تتو هم ک بزنید پشیمون میشید.خانومها هم پیش هرتتو کاری که میرید برا انجام تتو حتما دقت کنید سرپلاک .سوزن.تشتک.از قبل استفاده نشده باشه حتما هم بعداز تتو تا۳روز پماد جنتامایسین چشمی بزنید.

پاسخ دادن 21 10
عاطفه

عاطفه

من 6 ، 7 سال پیش ابروم رو تتو کردم،همون موقع شیمون شدم چند بار لیزر کردم . یه بار هم ابروم رو تراشیدم کم رنگ تر شده ولی بازم جاش هست. امیدوارم با این روش ها بره :((((((

پاسخ دادن 8 9
پرستو

پرستو

سلام من الان مدت 4ماه رو مچ دستم یه تتو زدم اصلا هن دلمو نزده ولی برام مشکل ساز شده میخام ازدواج کنم نامزدم میگه باید پاک کنم.لیزرم میترسم میشه یه راهی بهم معرفی کنید خواهش میکنم

پاسخ دادن 19 4
Mona

Mona

سلام عزیزنم منم تو کمرم زده واسه ازدواجم مشکل ساز شده اگه راهی پیدا کردی منم در جریان بزار.

پاسخ دادن 13 11
سمیرا.ر

سمیرا.ر

سلام من سه ماهه تاتو ابرو زدم فاتحه ابرومو خونده الان هر روز با نمک میکشم ولی هنوزم جاش مونده اونایی ک پاک کردین تورو خدا بگین دقیقا چه کردین ک اثرش رفته ممنونم

پاسخ دادن 17 5
ش.س

ش.س

سلام به همگی. نظراتتون رو خوندم و استفاده بردم .ممنون.کاش همه ما قبل از انجام کاری درست تصمیم بگیریم.و تحقیق کنیم درمورد شخصی که قرار هست برامون کاری رو انجام بده.هاشور ابرو و لب به مرور از بین میره لب شش ماه ابرو هم نزدیک یک سال. پس خودتونو ناراحت نکنید.من چند ساله مدام ترمیمشون میکنم و ناراضی نیستم.چون ارایشگرم واقعا حرفه ای هست.انشالله همگی بتونین از شر تاتوهای ناخواسته تون خلاص بشین.دوستی رو سراغ دارم که اسم دوست پسر سابقش رو تاتو کرده. و حالا اون هم دچار این مشکل پاک کردن هست.بدون ندبیر این کار رو انجام داد.و حالا میخواد ازدواج کنه و دچار مشکل شده. موفق باشید

پاسخ دادن 29 3
رقیه

رقیه

سلام, من دیروز رو مچ دستم تاتو زدم الان خیلی پشیمونم امیدوارم با این روش ها بتونم پاکش کنم ,کاش قبل تاتو اینارو میخوندم

پاسخ دادن 16 2
فرناز

فرناز

با روغن هسته انگور از جاهايي كه روغن طبيعي ميگيره از اونجا تهيه كنيد هر روز بماليد رو تاتو پاك ميشه

پاسخ دادن 11 5
احسان

احسان

سلام اسید میوه بزنین بعد از یکی دوهفته روش ماساژبدین خیلی زودتر پاک میشه

پاسخ دادن 12 2
رقیه

رقیه

سلام به دوستان من با چند مرحله دکلره کردن ابرو نتیجه گرفتم

پاسخ دادن 22 12
sogand

sogand

سلام من الان دوماهه ابروهامو تاتو کردم،ولی از همون روز اول که اومدم خونه کلی پشیمون شدم و فقط گریه کردم،چون ابروهام لنگه به لنگه شده و حالتش خیلی غیر طبیعیه،فقط امیدوارم با این روش ها بتونم پاکش کنم

پاسخ دادن 14 8
پرواز

پرواز

سلام.چرا اینارو نخونده رفتم سایه زدم.در عرض دوماه ۵بار رفتم زیر سوزن.بازم به دلم نمیشینه ابروهام

پاسخ دادن 15 6
مهزیار

مهزیار

سلام دوستان وقت همگی بخیر ،خانم ها و آقایونی که به هر دلیلی از تتویی که روی بدنتون انجام دادین پشیمون و ناراحت هستین و شاید موجب تأثیرات ناخواسته اخلاقی در شخصیتتون شده. تنها راه حل پاک کردن تتو 2 روش ساده اما مطمعن با دریافت نتیجه مثبت وجود داره. روش اول مثل انتخاب روز اول طرح تتو دوم انتخاب شخص تتو کار هستش یعنی شما اول یا از طرح انتخاب شدتون پشیمون هستین یا اینکه از واگذاری انجام طرح تتو به دست افراد غیر کاردان احساس پشیمونی و ناراحتی دارین ،روش دوم درک و آگاهی کامل از تجربه به دست آمده در روش اول یعنی از شروع زمان پشیمانی به دلایل مختلف،پشیمانی از طرح و انتخاب شخص انجام دهنده طرح شما و یا دلایل شخصیه دیگه است، *پیشنهاد و نتیجه گیری کلی : برای از بین بردن طرح انجام شده(تتو) اولین و بهترین روش، مشورت از طریق مجربترین دکتران و متخصصان زبده پوست همراه با انتخاب بهترین راه درمان پزشکی هست. دومین راه و مهمترین راه اعتماد نکردن به هر شیوه سنتی و یا پزشکیه خانگی و یا راهنمایی نگرفتن از طریق فضای مجازی از افرادی هست که شاید قصد فریب شما و یا هر سؤ قصد دیگری داشته باشند. شرمنده بابت متن طولانی که نوشتم و اینکه شاید سرتون رو درد آورده باشم بهر حال من هم دوسداشتم نظر خودمو گفته باشم شاید کمکی کرده باشم شاید هم نه بهر حال عذر میخوام. موفق و موئید باشید

پاسخ دادن 50 8
الهام

الهام

سلام دوستان يه روغنى هست به اسم بايو ايل برزيلى هستشروغنش قيمتش هم ٣٣هزار تومن من تقريبا كمتر از ١ماه دارم استفاده ميكنم سرشار از ويتامين eهستش و كلابراى جاى زخم هستش تا الان كمى كمرنگ شده.ولى تو بروشورش نوشته تا ٢ماه زمان ميبره.من اينو پيشنهاد ميكنم.فكر ميكنى كيوى هم بد نباشه حون ويتامين eداره و كلا ويتامين eخوبه.ا نمك و ...استفاده نكنيد خطرناكه و ممكنه گود كنه جاى ابروتون رو

پاسخ دادن 106 19
Azin

Azin

اونایی که تازه تاتو کردن .سعی کنن جای تاتو رو چرب نکنن.حموم و جکوزی گرم و استخر هم برن چون کلر آب استخر زیاده و باعث میشه تاتو کمرنگ بشه.با صابون روزی دوبار بشورید جای تاتو رو .ا زویتامین ای هم استفاده کنین.چون پوست به تغذیه نیاز داره

پاسخ دادن 8 0
محمد

محمد

سلام بچه ها،از مخلوط=نمک،آب لیمو،جوش شیرین استفاده کنید خوبه...هر دفعه نیم ساعت با پنبه بزارید رو پوست بمونه

پاسخ دادن 4 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف