نمناک اخبارفرهنگ و هنر پایان سریال آوای باران تغییر کرد/ آخر سریال آوای باران جذاب می شود
پایان سریال آوای باران ، آخر سریال آوای باران
آخر و پایان سریال آوای باران که از شبکه سوم سیما در حال پخش می باشد به گفته تهیه کننده این سریال، فیلمنامه با تغییر مواجه شده و با سلیقه مخاطبان پایانی جذاب در پیش دارد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1392

در حالیکه سریال آوای باران به قسمت های پایانی اش نزدیک می شود گمانه زنی ها در خصوص قسمت های پایانی به اوج خود رسیده است.

سیدمحمد هاشمی اصل تهیه کننده سریال آوای باران بدون اشاره به محتوای متن اصلی و تغییرات جدید ایجاد شده درقسمت های پایانی سریال «آوای باران» اظهار کرد:مراحل ضبط این سریال تلویزیونی هنوز به اتمام نرسیده است.

 

بازیگر نقش باران در سریال آوای بارانوی گفت:تصویربرداری مجموعه تلویزیونی آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده همچنان ادامه دارد و همزمان با فشردگی زیاد کار، سریال را به پخش می رسانیم.

وی با تاکید بر ضبط همزمان این سریال تلویزیونی با پخش آن از صدا وسیما اظهار داشت:تغییر در پایان بندی این سریال در راستای مطلوب به پایان رسیدن آن در راستای سلایق مخاطبان صورت گرفته است.

تهیه کننده سریال آوای باران گفت:این سریال تلویزیونی 40 قسمت دارد و بالطبع پخش آن تا دهه نخست بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به تمایل خود رای ساخت قسمت دوم این سریال خاطرنشان کرد:اعتقادی به ساخت قسمت های دوم و سوم سریال ها ندارم و این کار را سبب افت ارزش آثار می پندارم.

ثریا قاسمی، حمیدرضا پگاه، سام درخشانی، الهام چرخنده، مهران احمدی، سپیده خداوردی، امیر دژاکام، مهران رنجبر، سیاوش خیرابی، آزاده زارعی از جمله بازیگران سریال آوای باران می باشند.

آوای باران ، آخر سریال باران جذاب شد

پایان سریال آوای باران تغییر کرد/ آخر سریال آوای باران جذاب می شود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 23
برگرفته از ایرنا /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف