نمناک فرهنگ و هنرچهره ها توضیح زینب تقوایی درباره پایان بندی سریال زیر پای مادر
زیر پای مادر ، خلیل کبابی
زینب تقوایی تهیه کننده سریال زیر پای مادر همه چیز را درباره قسمت آخر و پایان بندی این سریال توضیح داد.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1396
بازدید : 3,613 نفر

زینب تقوایی درباره زیر پای مادر چه گفت؟

سریال زیر پای مادر بر اساس اسلوب و چهار چوب های اخلاقی متعالی و کمرنگ شده در جامعه ایرانی به نگارش درآمده است.
پایان بندی مجموعه تلویزیونی «زیر پای مادر» منجر به ارائه نظرات مختلفی از سوی مخاطبان شد. برخی دوست داشتند که خلیل کبابی با رخساره ازدواج کند و برخی هم بازگشت او به زندگی سابقش را پسندیدند.

زیر پای مادر

زینب تقوایی تهیه کننده زیر پای مادر

این اظهارنظرها موج گسترده ای در فضای مجازی ایجاد کرد و با واکنش های متفاوتی همراه بود، در این میان بازیگران سریال هم به بیان نکاتی پرداختند که شائبه سانسور و تغییر پایان سریال را ایجاد کرد. در ادامه این اظهارنظرها «زینب تقوایی» تهیه کننده زیر پای مادر یادداشتی نوشته که متن کامل آن در ادامه می آید:

پایان زیر پای مادر، پایانی بر همه چیز نبود. مدت ها بود که لااقل من به شخصه ندیده و نشنیده بودم که یک سریال تا این حد در خانه بینندگان نفوذ کند و شاهدم بر این مدعی سونامی از موافقان و مخالفان فینال پخش شده باشد.

مخالفانی که نپسندیدند و گذشت و دادن فرصت مجدد به کسی که خطایی در گذشته مرتکب شده بود را شایسته آن شخصیت ندانستند و علاقه مند بودند که دو نفری که خواستگاه شرعی داشتند به آن برسند و دیگر گروهی گذشتِ رخساره و خلیل از دل و خواسته شان برای کمک به بقیه اعضای خانواده که شکننده تر بودند را پسندیدند و در میدان طرفدارن فینال ارائه شده قرار گرفتند و این دو نظریه دلیل بر پایانی بر همه چیز نیست همانطور که فینال ارائه شده پایانی بر این یاداشت نیست.

به هر حال هر کس با هر سلیقه ی گفتمانش بجاست، اگر نابه جا به سمت هتک حرمت نرود و یادمان باشد همه مردم ما در فضای مجازی جا نگرفته اند چه موافقان فینال قصه زیر پای مادر و چه مخالفان. چند درصد از جامعه هشتاد میلونی کشور در فضای مجازی فعال هستند و بخشی بزرگ به هر دلیلی این دسترسی را یا ندارند یا علاقمندش نیستن .. ولی دلیل نمی شود که به نظر کاربران فضای مجازی تمکین نکنیم چون کمتر از بدنه جامعه هستند. تشویق را به همان اندازه به جان و دل می پذیرم که نقدها را.

درپایان و عرض تشکر از همه موافقان و مخالفان فینال قصه ما، که با اشتیاق شبهای پیشین را دنبال کردند، از همه عوامل این مجموعه تشکر می کنم و عرض دلجویی و خسته نباشید جانانه ی به کارگردان و نوسینده پروژ زیر پای مادر دارم.

توضیح زینب تقوایی درباره پایان بندی سریال زیر پای مادر

توضیح زینب تقوایی درباره پایان بندی سریال زیر پای مادر
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف