نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پایان سریال ستایش چه می شود؟ + تصاویر
ستایش 2 ، نرگس محمدی
فریبا نادری بازیگر سریال ستایش گفت: قصه ستایش کشش ادامه پیدا کردن و تولید فصل سه را دارد چراکه در جایی به پایان می رسد که همه با علامت سوال روبرو می شوند.

فریبا نادری بازیگر نقش منفی پری سیما در سریال ستایش 2 درباره ایفای نقش خود در این سریال اظهار کرد:بازی کردن شخصیت منفی در سریالی مثل ستایش خیلی پررویی می خواست. مخاطبان در 40 قسمت ستایشی را دیدند که ملیح و حضرت وار و با معصومیت بوده است و حالا در کنار این شخصیت، بازی کردن یک نقش منفی ریسک زیادی می طلبید.

رامسین کبریتی و فریبا نادری

نادری در این باره که انیس به سزای اعمالش رسید و در سری دوم به شخصیت مثبتی تبدیل شد و پری سیما به نوعی جای او را گرفته است، اظهار کرد:آخر قصه خواهید فهمید من چرا جای او را می گیرم. این شخصیت مثل جوانی های انیس، با حشمت فردوس درگیری های فراوانی دارد اما نسبت به او در جایگاه بالاتری قرار گرفته است. او از جای دوری نیامده و از کودکی اطراف خانواده فردوس بوده است.

بازیگران سریال ستایش

نادری در پایان گفت:قصه کشش ادامه پیدا کردن و تولید فصل سه را دارد چراکه در جایی به پایان می رسد که همه با علامت سوال روبرو می شوند. البته اگر سری سوم ساخته نشود هم فصل دو برای خود پایان بندی جداگانه ای دارد.

فریبا نادری و سیما تیرانداز در سریال ستایش

وی افزود:زمانی که قرار شد این نقش را بازی کنم مدام از خودم می پرسیدم یا مخاطبان این شخصیت را قبول می کنند؟ نکند همه فحشش بدهند؟ من اعتماد کردم و سعید سلطانی هم به موفقیت این نقش مطمئن بود.
بازیگر سریال رمضانی فاخته با بیان اینکه ساخت فصل دوم ستایش تمام شده و فصل سه در حال نگارش است، یادآور شد:هنوز برای کاراکتر پری سیما در ستایش پایان بندی نوشته نشده است. قصه ادامه دارد و باید دید در قسمت های 75 به بعد چه اتفاقاتی رخ می دهد.

پایان سریال ستایش چه می شود؟ + تصاویر

پایان سریال ستایش چه می شود؟ + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 41
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف