نمناک سرگرمیدیدنی ها پایتخت امارات از گذشته تا به امروز + تصاویر
امارات ، عکس های ابوظبی
گذر زمان تغییرات قابل توجهی به خود گرفته اند چنانچه تصاویر زیر شهر ابوظبی امارات را که تغییرات زیادی از سال 1970 تا به الان داشته را در این شهر نشان می دهد.

 پایتخت امارات 46 سال قبل

جهان به سرعت در حال تغییر است و در این بین شاید شهرهای بزرگ بیشترین تغییر ساختاری را به خود می بینند در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی بیاندازیم به تحول شهر بزرگ ابوظبی که در گذر زمان تغییرات چشم گیری به خود گرفته است.

.عکسهایی از شهر ابوظبی امارات که تغییرات زیادی از سال 1970 تا به الان را در این شهر نشان می دهد.

 

ابوظبی

شهر « ابوظبی » پایتخت کشور امارات متحده عربی است و در سال 2009 با پیشی گرفتن از نیویورک و پاریس به عنوان دومین شهر گران جهان برای مسافران اعلام شد ابوظبی در سال 2008 پنجمین شهر گران جهان محسوب می شد که یکی ازهفت امیر نشین (امارت) می باشد.

امارت ابوظبی بین خط عرض 22٫5 شمالی، وخط طول 51 و 55 درجه شرقی از نصف النهار مبدأ واقع شده است و بزرگ ترین امارت هفت گانه کشور امارات متحده عربی است.

مساحت آن حدود 67340 کیلومتر مربع است، و در حدود 86٫7 ٪ از مساحت خاک امارات متحده عربی را در بردارد ودر ساحل جنوبی خلیج فارس واقع شده است،نام قدیم ابوظبی «ام النار» است.

پایتخت امارات از گذشته تا به امروز + تصاویر

پایتخت امارات از گذشته تا به امروز + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف