نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شروع سریال پایتخت 5 از کدام کشور است؟
پایتخت 5 ، الهام غفوری
الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت در مورد پایتخت 5 اظهار کرد که ساخت این سریال از کشور آتن شروع میشود .
تاریخ انتشار : 7 دی 1395

شروع پایتخت 5 از آتن

در حالی که سریال «هنگام بیداری» زیرنظر سیروس مقدم مراحل تحقیق و نگارش فیلمنامه را می گذراند، او در تدارک تولید «پایتخت5» است و سریال «علی البدل» را در نوبت پخش دارد.

پایتخت 5

سیروس مقدم کارگردان پایتخت 5

الهام غفوری تهیه کننده سریال تلویزیونی "پایتخت" در خصوص ساخت فصل پنجم این اثر پرمخاطب گفت:شروع تصویربرداری پایتخت 5 در یک کشور دیگر انجام می شود و پس از آن وارد ایران می شویم.

 
وی ادامه داد:درشرایط فعلی نظرمان بر این است که ساخت سری جدید پایتخت را از آتن آغاز کنیم اما به طور کلی الان مشخص نیست که شرایط چگونه پیش برود.
 
این تهیه کننده عرصه تلویزیون همچنین اظهار کرد:حدود 3، 4 قسمت پایتخت 5 در آتن جلوی دوربین می رود و ترکیب بازیگران اصلی همان ترکیب سابق است به این معنا که تمامی بازیگرهای اصلی سریال "پایتخت" در فصل جدید این اثر تلویزیونی حضور پیدا می کنند.
 
وی تصریح کرد:بازیگرهای جدید پنجمین فصل سریال "پایتخت" نیز تا هفته آینده مشخص می شوند و در این مورد تا این لحظه هنوز به نتیجه قطعی دست پیدا نکرده ایم.

فیلم سینمایی پایتیخت

 
غفوری همچنین توضیح داد:برای جذابیت هر چه بیشتر پایتخت 5 باید به این نکته اشاره کنم که محسن تنابنده یک ایده برای ساخت فیلم سینمایی "پایتخت" داشت که ایده بسیاری خوبی بود و قرار بود با گرفتن مجوز، این ایده را در قاب سینما عملی کنیم.
 
وی افزود:چنین خواسته شد ایده ای که تنابنده برای فیلم سینمایی " پایتخت" داشت را دوباره به صورت سریال برای تلویزیون بسازیم که روی همان ایده فکر کرده ایم و بر همین اساس کار نگارش فیلمنامه را آغاز کرده ایم.
 
تهیه کننده سریال تلویزیونی "علی البدل" در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود ساخت سری جدید سریال "پایتخت"، در مراحل بعدی نسخه سینمایی "پایتخت" هم ساخته می شود یا خیر، گفت:قرارمان بر ساخت فیلم سینمایی "پایتخت" استوار است البته اگر به هر دلیلی این قرار به هم نخورد.
 
وی با اشاره به زمان آغاز تصویربرداری سری جدید مجموع پرمخاطب "پایتخت" یادآور شد:با توجه به اینکه بخشی از آغاز کار در خارج از کشور ضبط می شود و دریافت مجوزها و مراحلی که در این زمینه باید طی شود، چندان دست من نیست، باید برای بازدید به آتن بروم و با بررسی زمان انجام شدن کارها، تلاش می کنیم تا سریال "پایتخت" را از 15 بهمن به بعد کلید بزنیم.
 
غفوری همچنین تصریح کرد:تلاش می کنیم تا با انجام برنامه ریزی های لازم فصل پنجم "پایتخت" را از نیمه بهمن جلوی دوربین ببریم.
 
وی با اشاره به زمان آغاز پخش سریال "پایتخت" خاطرنشان کرد:درحال حاضر ماه رمضان به عنوان زمان پخش سریال تلویزیونی "پایتخت" مطرح شده است. با توجه به شب های قدر و روزهای 14 و 15 خرداد، فصل پنجم "پایتخت" در کمتر از 30 قسمت تولید می شود البته درباره جزئیات پخش در روزهای آینده بیشتر می توان صحبت کرد.

گفتنی است، فصل پنجم پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با بازی احمد مهران فر، محسن تنابنده، ریما رامین فر و علیرضا خمسه جلوی دوربین می رود.

شروع سریال پایتخت 5 از کدام کشور است؟

شروع سریال پایتخت 5 از کدام کشور است؟
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 42
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 38 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف