نمناک اخباراقتصاد پایه حقوق کارگران در سال 97 چند تومان شد؟
پایه حقوق ، پایه حقوق سال 97
معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از عدم افزایش بن خواربار کارگران در امسال و همچنین افزایش پایه حقوق کارگران با دریافتی های پایین بین 15 تا 18 درصد خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396

پایه حقوق کارگران و مشمولان قانون کار

معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:بن خواربار کارگران امسال افزایش نمی یابد ولی دولت درصدد است به پیشنهاد مجلس پایه حقوق کارگران با دریافتی های پایین را بین 15 تا 18 درصد افزایش دهد.
احمد مشیریان امروز در نشستی اظهار کرد:دولت هر سال دستمزد را عددی بیشتر از نرخ تورم تصویب کرده است، ولی مجلس پیشنهاد کرده برای گروه هایی با دریافتی کمتر، حداقل مزد 15 تا 18 درصد افزایش یابد و لذا ممکن است این مساله روی دستمزد سال 1397 کارگران تاثیر بگذارد. 

حداقل دستمزد کارگران

افزایش دستمزد کارگران در سال 97

وی افزود:از حالا نمی توانم رقم دستمزد را پیش بینی کنم، چون نظر دیگر شرکای اجتماعی هم مهم است ولی همه ساله دستمزد براساس نرخ تورم و سبد معیشت خانوار تعیین می شود.
مشیریان رقم خط معیشت را دو میلیون و 450 هزار تومان اعلام کرد و گفت:مجلس درصدد تصویب طرحی است که به موجب آن حداقل دستمزدها برای سال آینده با نرخ بیشتری افزایش یابد.
معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که آیا بن خواربار کارگران امسال افزایش می یابد یا نه؟ اظهار کرد:رقم بن خواربار تغییری نمی کند و جزو مزایای جانبی مزد است. معتقدم هرچه بتوانیم پایه حقوق کارگران را بالا ببریم بهتر است و در آینده آنها تاثیرگذار است.

افزایش پایه حقوق کارگران در سال 97

پایه حقوق کارگران در سال 97 چند تومان شد؟
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 375
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 172 203
نظر کاربران
احمد علی

احمد علی

باسلام افزایش حقوق کارگر باتوجه به افزایش تورم گرانی مسکن واجاره خانه باشد ممنونم

پاسخ دادن 14 0
مجید دهقانی پور

مجید دهقانی پور

سلام.هیچ کس بفکروضعیت کارگران با این حقوق کم نیست همه چیز سالیانه دوبرابر بیشترمیشه ولی حقوق کارگردرصد خیلی کمی اضاف میکنند مسولین که هیچ

پاسخ دادن 36 0
صادق حسن ابادی

صادق حسن ابادی

سلام 930 تومان کفاف خرج بخور ونمیر یک خانواده‌ی سه نفره هم نیست مسولین باید یه فکری بحال کارگران بیچاره بکنند

پاسخ دادن 36 3
سجاد

سجاد

حداقل حقوق کارگر باید 1/5 میلیون باشه با اضاف کار و ..... به 2 میلیون برسه. مسئولین به داد قشر ضعیف و زحمت کش کشور (کارگران) برسن. کشور روی دست کارگران داره میچرخه

پاسخ دادن 16 0
علی

علی

با سلام لطفا حقوق کارگرهارو با توجه به تورم ومیزان مخارجی که در یک زندگی معمولی صورت میگیرد تنظیم کنید اخه مگه با این حقوق میشه زندگی کرد من فقط هر ماه 700تومن اجاره میدم

پاسخ دادن 12 1
سلام هم خوب خداراشکر

سلام هم خوب خداراشکر

عالی

پاسخ دادن 4 7
حسین

حسین

من کارگر نیستم ولی میدونم اونکه حقوق کارگر در ماه زیر دو میلیون تعین می کند واقعا در حق کارگر ظلم کرده

پاسخ دادن 17 0
حمید

حمید

من ماهی ۷۵۰قسط میدم یه بچه هم دارم چطوری با این حقوق کم میتونم زندگی کنم از کارگر ضعیفتر نداریم واقعا خیلی کمه ۹۳۰ تومن حقوق. پیش زن و بچه خجالت میکشیم نه مسافرتی نه رستورانی نه تفریحی هیچی ...

پاسخ دادن 9 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف