نمناک اخباراقتصاد میزان افزایش حقوق کارگران در سال 98 چقدر خواهد بود؟
پایه حقوق ، پایه حقوق سال 98
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی جزئیات پیشنهادات نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارگران در سال 98 را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1397

پیشنهاد افزایش حقوق کارگران در سال 98

تسنیم: شکور پورحسین با اشاره به پیشنهادات نمایندگان مجلس برای چگونگی و میزان افزایش حقوق کارگران در سال 98، گفت:تاکنون پیشنهادات متعددی از سوی نمایندگان برای میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده، در قالب بودجه سال 98 مطرح شده است.

وی با اشاره به یکی از پیشنهادات نمایندگان برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده، اظهار داشت:تعدادی از نمایندگان مجلس به کمیسیون تلفیق پیشنهاد کردند تا حقوق کارگران در سال آینده، 25 درصد افزایش یابد، اما این میزان افزایش باید با نرخ تورم متناسب باشد. 

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد، افزایش 20 درصدی حقوق کارگران در سال آینده را یکی دیگر از پیشنهادات نمایندگان به کمیسیون تلفیق بودجه 98 دانست و گفت:پیشنهاد افزایش 20 درصدی حقوق کارگران کفاف زندگی آنها را نمی دهد، زیرا طبق اعلام مرکز آمار، نرخ تورم، بیش از 40 درصد است.

حداقل دستمزد کارگران

افزایش دستمزد کارگران در سال 98

پورحسین همچنین، یکی دیگر از پیشنهادات برای افزلیش حقوق کارگران در سال آینده را، افزایش 25 درصدی اعلام کرد و افزود:طبق پیشنهاد، می بایست حقوق کارگران در سال آینده و طبق بودجه 98، 25 درصد افزایش یابد، این پیشنهاد با استقبال تعداد زیادی از نمایندگان مجلس مواجه شده است. 

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد در پایان خاطرنشان کرد:طبق تصمیمی که در شورای عالی حقوق و دستمزد اتخاذ شده، قرار است عمده ترین پیشنهادات نمایندگان برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده و طبق بودجه سال 98، در این شورا بررسی شده و در نهایت به تصمیم جامعی برسیم.

انتهای پیام/م

مبلغ افزایش حقوق کارگران و پایه حقوق و دستمزد کارگران در سال 98

میزان افزایش حقوق کارگران در سال 98 چقدر خواهد بود؟
: امتیاز : 3.2 تعداد رای : 28
این مطلب مفید بود ؟
18 10
نظر کاربران
احمد علی

احمد علی

باسلام افزایش حقوق کارگر باتوجه به افزایش تورم گرانی مسکن واجاره خانه باشد ممنونم

پاسخ دادن 35 4
مجید دهقانی پور

مجید دهقانی پور

سلام.هیچ کس بفکروضعیت کارگران با این حقوق کم نیست همه چیز سالیانه دوبرابر بیشترمیشه ولی حقوق کارگردرصد خیلی کمی اضاف میکنند مسولین که هیچ

پاسخ دادن 83 3
صادق حسن ابادی

صادق حسن ابادی

سلام 930 تومان کفاف خرج بخور ونمیر یک خانواده‌ی سه نفره هم نیست مسولین باید یه فکری بحال کارگران بیچاره بکنند

پاسخ دادن 62 4
سجاد

سجاد

حداقل حقوق کارگر باید 1/5 میلیون باشه با اضاف کار و ..... به 2 میلیون برسه. مسئولین به داد قشر ضعیف و زحمت کش کشور (کارگران) برسن. کشور روی دست کارگران داره میچرخه

پاسخ دادن 28 2
علی

علی

با سلام لطفا حقوق کارگرهارو با توجه به تورم ومیزان مخارجی که در یک زندگی معمولی صورت میگیرد تنظیم کنید اخه مگه با این حقوق میشه زندگی کرد من فقط هر ماه 700تومن اجاره میدم

پاسخ دادن 20 3
سلام هم خوب خداراشکر

سلام هم خوب خداراشکر

عالی

پاسخ دادن 8 14
حسین

حسین

من کارگر نیستم ولی میدونم اونکه حقوق کارگر در ماه زیر دو میلیون تعین می کند واقعا در حق کارگر ظلم کرده

پاسخ دادن 38 2
حمید

حمید

من ماهی ۷۵۰قسط میدم یه بچه هم دارم چطوری با این حقوق کم میتونم زندگی کنم از کارگر ضعیفتر نداریم واقعا خیلی کمه ۹۳۰ تومن حقوق. پیش زن و بچه خجالت میکشیم نه مسافرتی نه رستورانی نه تفریحی هیچی ...

پاسخ دادن 42 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف