نمناک سرگرمیدیدنی ها فروش پاهای بریده شده انسان در رستوران! + عکس18+
انسان ، پای قطع شده
متهم شدن یک رستوران دار چینی پس از آنکه پیشخدمت آن عکس وحشتناکی از سرو کردن پای انسان را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت خبر عجیب و باورنکردنی بود که سوژه رسانه ها شد.

ماجرای پاهای قطع شده انسان در رستوران چینی

انتشار تصاویری عجیب و وحشتناک توسط پیشخدمت یک رستوران چینی موجب تشویش اذهان عمومی گردیده و جنجال بسیار بزرگی به پا کرد.یک رستوران چینی پس از آنکه پیشخدمت آن عکس وحشتناکی از سرو کردن پای انسان را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، متهم شد.

یک رستوران چینی در ایتالیا پس از آنکه پیشخدمت آن عکس وحشتناکی از سرو کردن پای انسان برای شام در این رستوران را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، متهم شد.

این پیشخدمت که ادعا کرده این عکس را در آشپزخانه این رستوران گرفته است، دو پای قطع شده و تا حدی تجزیه شده انسان را در یک کاسه آبی رنگ نشان می دهد.

این طور به نظر میرسد که یک اسلونیایی که به همراه دوستش به رستورانی در پادوا در شمال ایتالیا رفته بود درخواست خوراک پنجه خرس را کرده که به ادعای پیشخدمت آن، با این صحنه مواجه شده است.

پس از انتشار این تصویری در شبکه های اجتماعی، برخی از مشتریان ایتالیایی این رستوران آن را به مقامات گزارش داده اند.

پای قطع شده

فروش پاهای بریده شده انسان در رستوران! + عکس18+

فروش پاهای بریده شده انسان در رستوران! + عکس18+
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 7
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف