برو به :
نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها پای بیقرارت را سریع آرام کن و بخواب !
پای بیقرار ، سندرم پای بیقرار درمان
درست زمانی که می خواهید به خواب بروید گزگز و خارش شروع می شود ، فشارهای عذاب آور داخل پاهایتان را می گویم که می توانید با یک نسخه عجیب اما موثر پای بیقرار را درمان کنید.
بازدید : 3,945 نفر

درمان سریع و راحت پای بیقرار

داشتن یک خواب راحت نقش بسزایی در سلامتی و حفظ جوانی جسم و روح دارد . همانطور که می دانید بی خوابی ، بدخوابی و داشتن اختلالات پیوسته در خواب شبانه گاها عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت . در میان دهها علت بی خوابی یک مورد به گفته ی کاربران و مراجعه کنندگان به متخصصین عذاب اورترین عامل معرفی شده است و آن هم مشکل نه چندان نا آشنایی است به نامی بی قراری پا و یا همان سندرم پای بی قرار. برای رفع این مشکل روش های درمانی متعددی در طب سنتی و طب مدرن پیشنهاد می شود اما به تازگی در برنامه دکتر OZ روشی عجیب و غریب توسط یکی از پزشکان میهمان توصیه شد که بعد از مدتی کاربران بسیاری با تایید اثربخشی این روش پیام هایی برای این برنامه ارسال کردند ، روشی که در این بخش برایتان خواهیم گفت.

پای بیقرار

درمان خانگی پای بیقرار

آرام کردن پای بیقرار و درمان سندرم بیقراری پا با صابون

RLS یا سندرم پای بی قرار با خارش ، مور مور شدن و فشارهای طاقت فرسا به سراغ فرد می آید اما متاسفانه هیچ درمان صد در صد و ثابت شده ای برای رفع ان کشف نشده است ولی گاهی روش های تجربی می تواند چاره ساز باشد.

 

درمان پای بیقرار

درمان عجیب و سریع پای بیقرار

 روش آرام شدن پای بیقرار با یک قالب صابون: به گزارش وب سایت دکتر اوز ، دکتر " جیم سیرز " در این برنامه روشی ساده ولی موثر برای رفع بی قراری پا معرفی کرد . به توصیه این متخصص اگر ساعتی قبل از انکه به رختخواب بروید یک قالب صابون را زیر ملحفه بگذارید تا بدین وسیله در طول شب خواب آرام را تجربه کنید . هیچ تحقیقات علمی برای ثبت این روش انجام نشده است اما 72 درصد از افرادی که این روش را امتحان کرده اند نتیجه را مثبت و عالی گزارش کرده اند . به گفته ی وی این یک روش کاملا تجربی است اما نتیجه ی ان قابل توجه بوده است. دکتر سیرز می گوید:بهترین نوع صابون برای این روش درمانی صابون اسطوخودوس یا صابونی با عطر گلهای لاوندل است.

پای بیقرار , درمان سریع بیقراری پا با یک قالب صابون

4.715
منبع : گروه ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف