برو به :
نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها پای بیقرارت را سریع آرام کن و بخواب !
پای بیقرار ، سندرم پای بیقرار درمان
درست زمانی که می خواهید به خواب بروید گزگز و خارش شروع می شود ، فشارهای عذاب آور داخل پاهایتان را می گویم که می توانید با یک نسخه عجیب اما موثر پای بیقرار را درمان کنید.
بازدید : 6,792 نفر

درمان سریع و راحت پای بیقرار

داشتن یک خواب راحت نقش بسزایی در سلامتی و حفظ جوانی جسم و روح دارد . همانطور که می دانید بی خوابی ، بدخوابی و داشتن اختلالات پیوسته در خواب شبانه گاها عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت . در میان دهها علت بی خوابی یک مورد به گفته ی کاربران و مراجعه کنندگان به متخصصین عذاب اورترین عامل معرفی شده است و آن هم مشکل نه چندان نا آشنایی است به نامی بی قراری پا و یا همان سندرم پای بی قرار. برای رفع این مشکل روش های درمانی متعددی در طب سنتی و طب مدرن پیشنهاد می شود اما به تازگی در برنامه دکتر OZ روشی عجیب و غریب توسط یکی از پزشکان میهمان توصیه شد که بعد از مدتی کاربران بسیاری با تایید اثربخشی این روش پیام هایی برای این برنامه ارسال کردند ، روشی که در این بخش برایتان خواهیم گفت.

پای بیقرار

درمان خانگی پای بیقرار

آرام کردن پای بیقرار و درمان سندرم بیقراری پا با صابون

RLS یا سندرم پای بی قرار با خارش ، مور مور شدن و فشارهای طاقت فرسا به سراغ فرد می آید اما متاسفانه هیچ درمان صد در صد و ثابت شده ای برای رفع ان کشف نشده است ولی گاهی روش های تجربی می تواند چاره ساز باشد.

 

درمان پای بیقرار

درمان عجیب و سریع پای بیقرار

 روش آرام شدن پای بیقرار با یک قالب صابون: به گزارش وب سایت دکتر اوز ، دکتر " جیم سیرز " در این برنامه روشی ساده ولی موثر برای رفع بی قراری پا معرفی کرد . به توصیه این متخصص اگر ساعتی قبل از انکه به رختخواب بروید یک قالب صابون را زیر ملحفه بگذارید تا بدین وسیله در طول شب خواب آرام را تجربه کنید . هیچ تحقیقات علمی برای ثبت این روش انجام نشده است اما 72 درصد از افرادی که این روش را امتحان کرده اند نتیجه را مثبت و عالی گزارش کرده اند . به گفته ی وی این یک روش کاملا تجربی است اما نتیجه ی ان قابل توجه بوده است. دکتر سیرز می گوید:بهترین نوع صابون برای این روش درمانی صابون اسطوخودوس یا صابونی با عطر گلهای لاوندل است.

پای بیقرار , درمان سریع بیقراری پا با یک قالب صابون

4.520
منبع : گروه ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
جواد

جواد

عزیزانی که سندرم پای بیقرارداریدبنده فقط بخاطررضای خداوندآمدم تاکسانی را که دچارسندرم پای بیقرارهستندومثل خودم که حدود40سال یودکه شبهاخواب راحت نداشتم واخیرا یک پزشک طب سنتی با سفارشهایی که بمن کردند10شب است که چنان راحت میخوابم که گویی فقط2ساعت درشب خوابیده ام.احساس میکنم تازه بدنیاآمده ام.این نسخه ای را که میگم اجراکنیداگرشفا یافتیدبنده وپدرومادر مرحومم رادعاوکنید.کسانی که دچارسندرم پای بیقرارهستندبه احتمال95درصدازلحاظ طبع مزاجی طب سنتی طبع سوداوی وبه عبارت دیگرطبع سردوخشک دارند.چنین افرادی معمولا زود عصبانی میشوند.غیراجتماعی هستندوتاحدودی هم افسردگی دارند.دراستانهایی که معمولا آب وهوای سرد دارنداین بیماری درآنجا بیشتراست.امارژیم درمانی:چنین افرادی بایدغذاهای باطبع مزاج سردمانندبرنج سفید،شیرولبنیات،گوشت گاو،عدس،نان سفید،قندوچای،ترشیجات،وهرغذایی که طبع سرد داردبایدکناربگذارند.وبجای آنهاغذاهایی که دارای طبع گرم هستندمیل بفرمایندبجای چای دمنوش های متنوع گیاهی که خاصیت گرمایی دارنددوسه نوعش را باهم مخلوط ودم کرده وحتماباخرما ویاکشمش بجای قنداستفاده بفرمایید.استفاده ازآبلیموی طبیعی نه آنچه درفروشگاها میفروشندبه همراه عسل نسبتا خوب هم یادتان نرود.این سبک غذایی را 10 روز امتحان کنیدتامعجزه اش را ببینیدوازدست داروهای شیمیایی هم که مضر به سایرقسمتهای بدن هستندراحت شوید

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف