نمناک سرگرمیآیا میدانید آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس
جغد ، جالب
فکر می کردید پاهای جغد اینقدر بلند باشد؟مطمئنآ تا به این حال جغدی به این عجیبی ندیده اید،تصاویر جالب و عجیب این عقاف سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.

فکر می کردید پاهای جغد اینقدر بلند باشد؟

پاهای عجیب این جغد که تصویری از آن در ادامه مطلب میبینید موجب حیرت کاربران فضای مجازی شده است چراکه در نوع خود بسیار خاص و منحصر به فرد است.

سلبریتی ها تنها قربانیانی نیستند که تصاویر شخصیشان در اینترنت منتشر می شود، یک نفر اخیرا تصویر تکان دهنده ای از پاهای جغد در اینترنت به اشتراک گذاشته که به صورت ویروسی در سراسر جهان منتشر شده و مردم را از دیدن اینکه پاهای جغد واقعا چقدر بلند است شگفت زده کرده است. بااین حال این فقط یکی از چیزهایی است که بیشتر مردم از آن آگاه نیستند.

اگر از دیدن پاهای این جغد تعجب کردید اگر این واقعیت را بدانید که جغدها می توانند سرشان را 270 درجه بچرخانند چه می گویید؟ و اینکه آیا می دانستید چشمان آن ها واقعا واقعا کروی نیست؟ بلکه اندام لوله ای شکل بی حرکتی است که دید دوچشمی برای تمرکز کامل روی طعمه برایشان فراهم می کند. و آیا می دانستید گاهی اوقات جغدها به آدمخواری شناخته می شوند؟
 

جغد

آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس

آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف