نمناک اخبارسیاست پای “دکتر ظریف” و لاریجانی شکست! + تصاویر
دکتر ظریف ، دکتر لاریجانی
“دکتر ظریف” در دیدار با رئیس مجلس عراق با پای شکسته ظاهر شد که همزمان دکتر جواد لاریجانی نیز در دومین نشست تخصصی صیانت از حقوق بشر با پای شکسته حضور پیدا کرد.
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394
بازدید : 4,954 نفر

پای شکسته دکتر ظریف

در تصاویر دیدار رئیس مجلس عراق باوزیر امورخارجه کشورمان، ظریف با پای شکسته دیده می شود. سلیم الجبوری، رییس مجلس عراق ظهر امروز شنبه بامحمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران دیدار و گفتگوکرد. 

نکته جالب اینکه جواد لاریجانی نیز صبح امروز عصا بدست در دومین نشست تخصصی صیانت از حقوق بشر حاضر شد.

پای شکسته دکتر ظریف

دکتر ظریف در دیدار با رئیس مجلس عراق

گفتنی است دومین نشست تخصصی صیانت از حقوق بشر در نظام های عدالت کیفری ایران و ایتالیا صبح امروز شنبه با حضور محمد جوادلاریجانی معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و هیات ایتالیایی برگزار شد.

پای شکسته دکتر لاریجانی

دکتر لاریجانی با پای شکسته

همزمانی مصدومیت پای این دو سیاستمدار ایرانی در نوع خود جالب است.


علت گچ گرفتگی پای دکتر ظریف

در پی عکس های منتشرشده از پای گچ گرفته محمد جواد ظریف در دیدار با رییس مجلس عراق مطلع شدیم یک شکستگی تدریجی از مدت ها قبل در پای وزیر خارجه به وجود آمده بود که برای مداوا، پای وی گچ گرفته شده است.

یک منبع مطلع در این ارتباط توضیح داد:سانحه ای برای وزیر امور خارجه کشورمان رخ نداده است، بلکه از قبل ضایعه ای روی پای ایشان به مرور ایجاد شده بود که این شکستی جزئی موجب درد و ناراحتی مخصوصا هنگام پیاده روی می شد و به توصیه پزشک متخصص جهت ترمیم شکستگی روی پا، آن ناحیه گچ گرفته شده است.

دکتر ظریف ، تصاویر شکستن پای دکتر ظریف و لاریجانی

پای “دکتر ظریف” و لاریجانی شکست! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف