نمناک اخبارفرهنگ و هنر از پای شکسته تا وثیقه 29 میلیاردی همسر مهناز افشار
همسر مهناز افشار ، یاسین رامین
یاسین رامین همسر مهناز افشار با پای شکسته و عصا در دادسرا حاضر شد و به گفته وکیل او وثیقه 29 میلیاردی تامین نشد.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1395

پای شکسته ی یاسین رامین در دادسرا

صبح امروز (دوشنبه) - 26 مهرماه - چهارمین جلسه بازپرسی یاسین رامین در شعبه 8 بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار شد. او با پای آسیب دیده به دادسرا رفت.

پیش از این سه جلسه بازپرسی برای رسیدگی به پرونده یاسین رامین برگزار شده است.

براساس شواهد موجود پای در زندان پیچ خورده و دچار آسیب دیدگی شده است به همین دلیل این فرد با عصا به دادسرای تهران آمده است.

وثیقه 29 میلیاردی یاسین رامین

محمد شعبانی وکیل مدافع یاسین رامین چهارم مهرماه گفته بود:موکلم همچنان در بازداشت است و هنوز نتوانسته وثیقه 29 میلیاردی را تامین کند.

وی افزود:پرونده فعلا در مرحله بازپرسی و تحقیقات مقدماتی است و نیاز به یکسری مدارک و اسناد دارد تا تکمیل شود، البته باید منتظر ماند تا نظر بازپرس مشخص شود.

وکیل مدافع یاسین رامین درباره موضوع اصلی پرونده موکلش گفت:موضوع این پرونده اختلاف حساب مالی بین شرکت موکلم و هلال احمر است. قرار بود اسناد و مدارکی از آلمان ارسال شود که برخی از این مدارک از آلمان واصل شده، ولی ناقص است و قرار است نماینده هلال احمر به آلمان برود؛ یکسری مدارک هم کارشناس پرونده می خواهد که باید تکمیل شود.

عباس جعفری دولت آبادی 26 مرداد ماه درباره متهم شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر گفته بود که پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمردر دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است. بازپرس برای متهم قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی صادر کرد که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است.

یاسین رامین پسر محمد علی رامین معاون مطبوعات وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد و همسر مهناز افشار بازیگر مشهور سینماست.

همسر مهناز افشار

یاسین رامین با پای شکسته

وکیل یاسین رامین گفت:مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه 29 میلیاردی تاکنون تغییری نکرده امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.

همسر مهناز افشار

وثیقه 29 میلیاردی تغییری نکرد

محمدشعبانی در گفت و گو با ایلنا، با اشاره به جلسه امروز بازپرسی پرونده یاسین رامین گفت:در جلسه امروز با بازپرس پرونده نماینده شاکی (شرکت تدارکات هلال احمر) نیز حضور داشت و مسایلی مطرح شد.

وثیقه 29 میلیاردی تغییری نکرده است

او افزود:در این میان مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه 29 میلیاردی تاکنون تغییری نکرده، امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.

وکیل یاسین رامین یادآور شد:هیات سه نفره کار شناسی مسئول رسیدگی به مدارک هستند و ما منتظر نظر تکمیلی آنها خواهیم بود. موکل بنده همچنان در بازداشت موقت است و تاکنون قادر به تودیع وثیقه 29 میلیاردی نبوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت یاسین رامین ملاقاتی با خانواده داشته یا خیر گفت:بله، موکلم ممنوع الملاقات نیست.

شعبانی در مورد عنوان اتهامی موکل خود خاطرنشان کرد:اینکه مطرح می شود اتهام موکل بنده در رابطه به شیرخشک های آلوده بوده که معتقدم این موضوع به ایشان ارتباطی ندارد و از نظر ما اصلا مسایل مطرح شده اتهام نیست بلکه یک اختلاف حساب شش میلیاردی است.

وکیل یاسین رامین در پایان این را هم گفت:رامین همچنان در بازداشت موقت در اوین به سر می برد و اخیرا در بازی والیبال در زندان دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.

از پای شکسته تا وثیقه 29 میلیاردی همسر مهناز افشار

از پای شکسته تا وثیقه 29 میلیاردی همسر مهناز افشار
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 29
برگرفته از ایلنا - فرارو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 24 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف