نمناک اخبارسیاست مصدومیت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی
علی لاریجانی ، شکستن پای علی لاریجانی
پای لاریجانی گچ گرفته شد، جراحت جزئی پای آقای لاریجانی شکستگی نیست و پزشکان به خاطر همین جراحت جزئی توصیه کردند که اگر گچ گرفته شود.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396

پای لاریجانی گچ گرفته شد

عزت الله یوسفیان ملا با اشاره به جراحت جزئی پای رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:جراحت جزئی پای آقای لاریجانی شکستگی نیست و پزشکان به خاطر همین جراحت جزئی توصیه کردند که اگر گچ گرفته شود، بهتر است و زودتر بهبودی حاصل خواهد شد.
 او با بیان این که علی لاریجانی برای آن که احتیاط پزشکی رعایت شود، تحت درمان قرار گرفته و در عین حال تاکید کرد:این مسئله جزئی خللی در مسیر کارهای رییس مجلس شورای اسلامی ایجاد نکرده و آقای لاریجانی از همان روز نخست، در دفتر کارش حاضر شده و مشکلی ندارد.

نماینده آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:رییس مجلس زودتر از سایر همکاران به مجلس آمده و دیرتر از دیگران دفتر کارش را ترک می کند و تمامی کارهای روزانه را نیز انجام می دهند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس در پاسخ به سوالی درباره علت بروز این جراحت گفت:ظاهراً در یک پیاده روی و به علت این که پیاده روی ایشان زیاد شده بود، دچار مشکل شده و پزشکان نیز برای رعایت احیاط پزشکی اقدام به معالجه ازطریق گچ گرفتن کردند و این مسئله به خاطر شکستگی نیست.

یوسفیان ملا تصریح کرد:پزشکان گفته اند که نیاز نیست پای آقای لاریجانی بیش از 10 تا 12 روز در گچ بماند و با این حساب احتمالاً هفته آینده مشکل مرتفع خواهد شد.

علت گچ گرفتن پای علی لاریجانی چه بود؟

مصدومیت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف