نمناک سرگرمیگوناگون استفاده از پای قطع شده به جای بالشت! + تصاویر 18+
پای قطع شده ، استفاده از پای قطع شده به جای بالشت
مرد جوان براثر حادثه تصادف اتوبوس به بیمارستان و اتاق عمل منتقل شد ، بعد از جراحی در اقدامی زشت و ناراحت کننده پای قطع شده به عنوان بالشت زیر سر بیمار گذاشته شد.

استفاده از پای قطع شده به عنوان بالشت در بیمارستان!

تصاویری بسیار تلخ از اقدامی زشت تر در یکی از بیمارستان های هندوستان موجب خشم کاربران فضای مجازی شد ؛ تصویری از پای قطع شده مردی که به عنوان بالشت زیر سر او قرار گرفته بود.
Put your feet up! Bus crash victim who had his foot amputated uses it as a PILLOW in Indian hospital
 
پای قطع شده

عکس استفاده از پای قطع شده به عنوان پالشت بیمار تصادفی

تصویری جنجالی از پای قطع شده در یکی از بیمارستان های هند

مصدوم حادثه تصادف اتوبوس به دلیل شدت آسیب یکی از پاهای خود را از دست داد.
"گانشیام" 28 ساله به عنوان کمک راننده اتوبوس مدرسه ای در یک تصادف شدید دچار صانحه شد ، صانحه ای که به قیمت از دست دادن یکی از پاهایش تمام شد.
براساس گزارشات اتوبوس هنگام دور زدن به دلیل سرعت بالا واژگون شده و کمک راننده دچار آسیب جدی شد که دقایقی بعد به بیمارستان منتقل می شود .
اقوام کمک راننده جوان که در بیمارستان حاضر بودند از رفتار نامنساب پزشکان با مصدوم گفتند و ادعا کردند که پزشک در حالیکه می دانست باید پای کمک راننده قطع شود حدود زمان قابل توجهی برای درمان و جراحی او تاخیر کرد ؛ بدترین بخش این خبر مربوط به پای قطع شده بیمار بود پایی که بعد از قطع شدن به عنوان پالشت زیر سر بیمار گذاشته شد و این کار بی شرمانه پرسنل بیمارستان موجب جنجال در شبکه های اجتماعی هندوستان شد.
پای قطع شده

عکس ناراحت کننده از بیماری که پای قطع شده اش به عنوان پالشت برای او استفاده شد

در ویدئوی منتشر شده کامل دیده می شود که بیمار بعد از عمل در هوشیاری کامل به سر نمی برد و از اینکه زیر سرش پای قطع شده ی خود او را گذاشته اند اطلاعی ندارد.
یکی از اقوام این مرد می گوید :تصویری که می دیدیم غیرقابل تحمل بود برای همین از پرسنل درخواست کردیم تا بالشتی برای بیمار ما بیاورند اما کسی توجهی نمیکرد تا اینکه بعد از 2 ساعت و با اعتراض شدید ما پای قطع شده را از زیر سر او برداشتند.

کار جنجالی با پای قطع شده در بیمارستان

استفاده از پای قطع شده به جای بالشت! + تصاویر 18+
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف