نمناک اخبارگوناگون پختن سگ زنده در آب جوش + تصاویر
پختن سگ زنده ، عکس شکنجه سگ
3 مرد برای خودنمایی در شبکه های اجتماعی اقدام به کار وحشیانه پختن سگ زنده کردند ، دیگ که مدام تکان می خورد و مدتی بعد پوست سگ به صورت زنده زنده از بدنش جدا می شود.
تاریخ انتشار : 17 دی 1395

پختن سگ زنده در دیگ آب جوش به طرز وحشیانه

این روزها که در فضای مجازی پر از ظلم هایی است که به انواع حیوانات می شود، چینی ها هم با این تصاویر خودی نشان داده اند.
 
پختن سگ زنده

پختن سگ زنده در دیگ آب جوش

پختن وحشیانه سگ زنده توسط 3 مرد چینی

تصاویری که می بینید از چین در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده اند که در آن نشان داده می شوند که سه نفر دیگی را روی آتش گذاشته اند و پس از مدتی دیگ تکان می خورد که زمانی که یکی از آن ها در آن را برمی دارد، مشخص می شود که آن ها یک سگ را زنده داخل دیگ پر از آب جوش انداخته اند.
 
پختن سگ زنده
 
پختن سگ زنده

پختن سگ زنده و کندن پوستش به طرز وحشیانه

 
این تنها کاری نبود که سه نفر در قبال سگ انجام دادند و بعد از اینکه سگ را از داخل دیگ بیرون آوردند، نیمی از پوست سگ را کندند و آن را به حال خودش رها کردند و سگ وحشت زده از آنجا دور شد.
 
پختن سگ زنده
 

گفتنی است؛ بیش از 10 میلیون از انواع سگ در کشتارگاه های مخصوص سگ ها در چین بخاطر استفاده از گوشت آن ها برای تجارت برده و کشته می شوند و این مشکل تنها به چین ختم نمی شود بلکه کشورهایی مثل اندونزی، هند، کره جنوبی، ویتنام و 20 کشور آفریقایی هم از گوشت سگ و گربه برای تجارت استفاده می کنند.

پختن سگ زنده در آب جوش + تصاویر

پختن سگ زنده در آب جوش + تصاویر
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 51
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف